2777
2789

از همون مجردیش  چشم و چشمی داشت 

ما مثل خواهر خودمون میدونستیمش اون اینجوری فک نکرد خیییلی بچه بازی میکرد 

مثلا به ما میگفت شهرتون داغونه بمیرمم اینجا زندگی نمیکنم اونوقت یه رل داشت اینجا خودشو میکشت بگیرتش

و نگرفتش اخرشم یه پسر از یه شهر دیگه گرفتش 

واییی من اون موقع افسردگی داشتم بدلایلی شب و روزم مشخص نبود برام بعد فک کن اون  با گریه های من میخندید میگفت عههه ولکن گریه نکن میدونی نامزدیمه 

(خیانت دیده بودم اون دوران) الکی میخندید وسط زار زدنای من، منم کاریش نداشتم

تا عروسی داییم بهم گفت با اون لباست مثل گ.. ه شدی 

و خندید یه بچه بازیاااای داشت اگه بگم تا فردا طول میکشه

حالا خواهرای من ازدواج کردن روزای اول میگفت پا قدم شوهر منه هاااا تا اومد همتون ازدواج کردین 😐 گفتم شوهر تو پارسال اومده 😐 الان پا قدمش بیدار شده 

حالا گفتیم ولش کن بزار دلش خوش باشه 

اما اون ولکن نیست همه جا پر کرده تا من شوهر کردم اینام شوهر کردن پا قدم شوهرم براشون خوب بود 

بعد این هیچی سوسکی زنگ زده پرسیده ببینم عموهای من سر عقد چقد کادو دادن 

مامان ساده منم مقدارشو گفته بود اونم هار هار خندیده بود گفت وااای عموهای من میلیونی کادو دادن  الانم عروسیشه نمیدونم بخودم برسم یا نرسم اعصابم خورده میگم اصلا نرم ولی فردا پر میکنه اینا حسود بودن

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 خواهرم تعلیق شد اومده رو این اکانت نوبت اینه🙄 وای بحالت تعلیق شم هااااا

البته اینم بگم عموهاش تو خونه ای که بابای این خریده ساکنن بدون یه قرون اجاره 

پول تو جیبیشونم از اینا میگیرن 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 خواهرم تعلیق شد اومده رو این اکانت نوبت اینه🙄 وای بحالت تعلیق شم هااااا

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اینجور آدمها عقده دارن منم ی دختر خاله دارم مثل همین 

اینا عقده هاشونو خالی میکنن روانیه اصلا محلش ند ه هرچی گف توام بخند 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2802
هر اتفاق بدی افتاد ظرفی شکست کسی مرد بگو پاقدم شوهر توعه

مثلا میگه شما براتون طلا خریدن 

برا من سه انگشتر خریدن 

مثلا پارسال اومد تو جمع خدا بکشم اگه دروغ بگم 

تو جمع دخترونمون گفت فقط من شوهری دارم بین شما

اینجور آدمها عقده دارن منم ی دختر خاله دارم مثل همین اینا عقده هاشونو خالی میکنن روانیه اصلا محلش ند ...

هی خیانتو میکوبونه تو سرم 

من هی میخندم اهمیت نمیدم مگه ول میکنخ

هی خیانتو میکوبونه تو سرم من هی میخندم اهمیت نمیدم مگه ول میکنخ

ولش کن اون ببسن تو چیا داری ک سوختهههه همچی میکنه بگو اون لیاقت منو نداشت خودش رف 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

چه جالبه که دختر خاله ها کلا دوتا تایپن یا خیلی خوبن و مثل خواهرن یا از دشمن آدم بدترن

میفهمم چون دختر خاله های منم همینن

من بودم با بهترین لباس و میکاپ میرفتم خوب هم قر میدادم که تو چشمش بره و بسوزه تا فیها خالدونش

گل کوچیک من👶🏻تو اومدی قلبم چراغونی شد پسرکم🫀✨️مامان آقا آراد شدم🥹
ولش کن اون ببسن تو چیا داری ک سوختهههه همچی میکنه بگو اون لیاقت منو نداشت خودش رف

باورت نشه ما وضع مالی و موقعیت مکانی زندگیمون از اون بهتره 

اما اون بزووور میخواد خودشو بالاتر بدونه 

مثلا عارش میاد یا کباب دست مامانمو نمیخورد میگفت کثیفه 

2801