2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
اخه‌میخندم خبلی زیر چشمم خط میوفته کانسیلر بدتر بد میکنه

عه ،نمیدونم والا به من گفتن کم خونی شیره انگور بخور و نمیدونم چکار کن و چکار کن هیچ اتفاقی نیوفتاد ،فقط بعضی وقتا که زیاد به گوشی و کتاب نگاه میکنم بدتر میشه ولی در حالت معمول یذره کمتره 

البته که کاری هست برو فیلر تزریق کن  زیر چشمت و خیلی طبیعی هستش و صورتو بهتر میکنه دختر دایی من کرد واقعا فرم چشماش عالی شده بود 

اگه نمیخوای چیزی انجام بدی 

یخ بزن نه فقط برای زیر چشم برای کل صورت واقعا متاثره و کرمای دور چشم برای این مشکلت وجود داره تحقیق کن کرم مناسبی پیدا کن یا برو دکتر پوست اون بهت بگه 

[QUOTE=355102540]عه ،نمیدونم والا به من گفتن کم خونی شیره انگور بخور و نمیدونم چکار کن و چکار کن هیچ اتفاقی نیوفتاد ، ...[/QUOTEدقیقا هرچقدم کم خون باشیم نباید گودیش همیشه باشه

2801