2777
2789
عنوان

زندگی با آدم روانی ادمو روانی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 19 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

دکتر چی برم

مغز و اعصاب و روانشناس 

دارو میده اگه شد کنترل میشه

من دلم تنگههههه واسه دلخوشی کوچیککککک💔           میخوام انقده بد بشم که شعرام بمیرن💔                                   میخوام انقده نخونم که صدام بگیره💔                                    منوبخشش اگه بدون تویه مرده م که راه میره💔                    تو بگو بهشت کجا بود 💔                                                        شب که میشه بدون فکرم رفته پیشت💔                                  دلم میخواد جار بزنم که ازت بدم میاد💔                                       پریشب دوباره این دیونه شب و با عکس تو سر کرد💔
2802
طاقتم تموم شده چی؟

من خودم وقتی یکی بهم میگه به اخرت و اینا فکر کن بدتر عصبی میشم ولی اگه تحمل این و داری که اون ور هم بری جهنم دیگه حرفی نمیمونه

من دلم تنگههههه واسه دلخوشی کوچیککککک💔           میخوام انقده بد بشم که شعرام بمیرن💔                                   میخوام انقده نخونم که صدام بگیره💔                                    منوبخشش اگه بدون تویه مرده م که راه میره💔                    تو بگو بهشت کجا بود 💔                                                        شب که میشه بدون فکرم رفته پیشت💔                                  دلم میخواد جار بزنم که ازت بدم میاد💔                                       پریشب دوباره این دیونه شب و با عکس تو سر کرد💔