2777
2789

من چندنفرمیشناسم اینطورین البته خیلی ساده ودلپاک هستن اهل شیله پیله هم نیستم ولی میخام بدونم بخاطرهمین سادگیشونه؟

دلیلش همین که خودت گفتی

معمولا آدمای مظلوم که آسیبی به کسی نمیزنن اهشون میگیره زود

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
وقتی دل کسی بشکنه به احتمال زیاد آهش میگیره

اگه اینجورباشه خب دنیاجهنم میشه اینهمه دل ادمامیشکنه یامثلا درروابط فامیلی وعروس مادرشوهراینهمه شاهدهستیم دل عروسامیشکنه چرا فقط بعضیااهشون زودمیگیره واین خو به یابد؟

خواهر من اینطورهآه هم نکشه هرکسی اذیتش کنه تاوان میدهمن خودمم چندبار ناراحتش کردم سریع دهنم آسفالت ش ...

چه جالب شخصیتشو توصیف میکنی؟

واینکه خودتم اه میکشی ونمیگیره یاکلااهل نفرین نیستی؟میخام بدونم ادمای اینطوری بخاطراینکه زیاداهل نفرینن اطرافیانشونودچارمشکل میکنن یاهمه نفرین میکنن ولی مال همه نمیگیره

چه جالب شخصیتشو توصیف میکنی؟واینکه خودتم اه میکشی ونمیگیره یاکلااهل نفرین نیستی؟میخام بدونم ادمای ای ...

من زیاد نفرین نمیکنم ولی بکنمم نمیگیره 

خواهرم فرزند شهیده‌ . نوزاد بوده باباش شهید شده. بعدا مامانم با بابای من ازدواج کرده و من دنیا اومدم

به نطرم علت مهمش همینه که باباش ازون بالا هواشو داره

دل شکسته ان نمونه خود من داغ اولاد دیدم ، تو زندگیم هم خیلی پاک و بی ریا بودم ولی تا بخوای همه بهم بد کردن دلم بشکنه سریع آهم میگیره حتی اگه نخوام کافیه دلم از چیزی بگیره یا کسی ناراحتم کنه

خدایا شکرت واسه هدیه آسمونی که بهم دادی (دخملم درسا)قدیمی تر از ۹۷ 
2801