2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اگه اینجورباشه خب دنیاجهنم میشه اینهمه دل ادمامیشکنه یامثلا درروابط فامیلی وعروس مادرشوهراینهمه شاهد ...

می‌دونی دل شکستن داریم تا دل شکستن ،دل کسی رو که نه حامی داره ،نه چاره ای داره ،نمیدونم متوجه منظورم میشی یا نه اصلا حالش یه جوریه،دل همچین کسی رو شکستن فوری تهش دامنت و میگیره

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2802
اخه اگه دلیلش نفرین کردن زیادباشه براخودشونم خوب نیس

نمیدونم نفرین میکنن یا  مثلا وسط کارای روز مره یدفه یه کار بد یارو میاد تو ذهنشون بعد ناراحت میشن این مدلین بیشتر یا یبار یکی از دوستامو اون یکی ترد کرد اینم هیچی نگفت ناراحت شد کز کرد دو روز بعد دیدم همون ادمو ه عده دیگه ترد کردن 

اره کسایی ک ایمانشون ب خدا زیاده ولی معمولا نفرین و آه نمیکنن از خدا می‌خوام ب راه راست هدایت شن

اره من کسیومیشناسم اصلااهل نفرین نبود بااینکه خیلیابهش بدی میکردن دعاشون میکرداما به بدترین وجه ممکن تقاص پس دادن واینکه اماالان انقددوروبریاش اذیتش میکنن دائمانفرین میکنه ومیگیره شرایط عوضش کرد