2777
2789

سلام .دانشجو هستم .از قضا یکی از استاد ها هم محلی ما هست .یک خانم که تقریبا سن مادرم رو داره .قبلا تو پارک بچه ی این خانم بچه ی من رو از بالای سرسره کشید پایین .پای بچم بدجور آسیب دید .بهش گفتم گفت نهایت پاش شکست دیه اش رو میدم .منم عصبانی شدم با این حرفش باهاش یکم بحثم شد البته مودبانه اعتراض کردم به این حرفش وگفتم باید بیشتر حواسش به بچه اش باشه اگه بلایی سر بچه کسی بیاره با دیه جبران نمیشه .حالا رفتم دانشگاه همون خانم استاد ما هست .داخل گروه دانشجوها تا من چیزی می گم سریع با حرفاش تحقیرم می کنه .مثلا من حرفی میزنی یا سوألی میپرسم مسخره می کنه .سرکلاس هنوز نرفتم ولی به خاطر این خانم کلا از دانشگاه زده شدم با اینکه رشته خوبی و دانشگاه دولتی هست دوست ندارم برم .تو رو خدا بگید باهاش چه برخوردی داشته باشم که رفتارش درست بشه واقعا با حرفاش عصبی میشم ولی دوست ندارم دانشگاه نرم به خاطر اون .در ضمن سه تا از در س های اصلی با اونه و روزی چند ساعت باهاش در ارتباطم .تازه زن مدیر دانشگاه هم هست😐

نظرسنجی

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عزیزم دوست دارم بدونم موقع پخش شانس کجا بودی جدا 😩 این ی ترم رو تحملش کن بگذره 

اگه حذف و اضافتون نگذشته ببین میتونی لااقل یکی از درسات رو استادشو تغییر بدی؟

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
2802

کاری داره؟! تو هم ضایعش کن

هر وقت میری سر کلاس پاتو بنداز رو پات یه نگاه مغرور و پر اعتماد به نفسی به خودت بگیر هر چی هم گفت با یه پوزخند جوابش بده

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
بهش بگو فکر کنم اونقد فهمیده باشید که مسائل بیرون و به دانشگاه ربط ندید

من اصلا جرات ندارم چیزی بهش بگم یه وایو داره کلی ترس و استرس می‌ریزه تو وجودم اصلا میبینمش نفسم می گیره😂

کاری داره؟! تو هم ضایعش کنهر وقت میری سر کلاس پاتو بنداز رو پات یه نگاه مغرور و پر اعتماد به نفسی به ...

میترسم از اینکه باهام لج کنه نمره نده یا هر چیز دیگه زحمتام هدر بره

میترسم از اینکه باهام لج کنه نمره نده یا هر چیز دیگه زحمتام هدر بره

یکم اعتماد به نفس داشته باش بی‌تفاوت و مغرور رفتار کن

انگار که اصلا وجود نداره

اونوقت چجوری میخواد لج کنه؟

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
یکم اعتماد به نفس داشته باش بی‌تفاوت و مغرور رفتار کنانگار که اصلا وجود ندارهاونوقت چجوری میخواد لج ...

من مشکلم اینه اون چیزی می گه بقیه دانشجوها هم باهاش همراه میشن شخصیتم خورد میشه آخه من دوتا بچه دارم مادرم واسع خودم شخصیت دارم نوجوون نیستم حس خیلی بدی می گیرم 🥺

سلام 

بخاطر خودتونو بچتون هم که شده 

اعتماد به نفس داشته باشید

بهش مودبانه بگید 

الان میفهمم دلیل کار یکی از نزدیکاتون با بچه ی من چی بوده 

اخلاق خودتون .

البته بستگی داره تو جمع بگید یا نه 

اگه انداختن تون عقده ای بودنشون رو جلوی دانشجو ها نشون میدن 

یا باید بیخیال باشید و فکرشونو نکنید 

دختر هدف دار 🌹عاشق ریاضی ،موسیقی و... دخمل آریاییم‌ 
من مشکلم اینه اون چیزی می گه بقیه دانشجوها هم باهاش همراه میشن شخصیتم خورد میشه آخه من دوتا بچه دارم ...

اصولا بقیه به حاضرجوابی بیشتر می‌خندن باید سعی کنی با حاضرجوابی جوابش بدی تا به اون بخندن 

سلام بخاطر خودتونو بچتون هم که شده اعتماد به نفس داشته باشیدبهش مودبانه بگید الان میفهمم دلیل کار یک ...

شوهرش کلا مدیر  دانشگاه هست و اینو که من دیدم هر کاری ازش برمیاد نمی خوام بهانه الکی دستش بدم و باهاش در بیفتم .فقط می‌خوام بی دغدغه برم درسم بخونم .می‌خوام باهام خوب شه

2801