2777
2789
عنوان

کسایی که متولد هفتاد هستند بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست جنس مخالف نداشتم کلا بی حاشیه بودن اما کراش داشتم تو دلم تا دلت بخواد رمان هم دوستام ازین رمان‌ ...

کراش اونموقع چه معیاری داشت؟ 

مثلا الان اکثرا دوستام رو پسرای قدبلند و قیافه ‌ی خوب کراش دارند 

2802
خیلی اهل دوست پسر بودم،از ۱۸ سالگی شروع کردم به دیدن سریال کره ای و کی پاپ تا الان که ۳۱ سالمه نوجو ...

چه جالب 🤭

سریال کره ای جیا میدیدید؟

رمان چیا مثلا میخوندید؟

اگه سوالی داشتم میتونم ازتون بپرسم؟

نه افتضاح بود الانم تروماهای اون روزاس که دارم میکشم کتابای فلسفی نمیدونم چرا واقعا میخوندمشون کلا ...

الان خیلی باب شده خوندن کتابای فلسفی خودمم میخوان شروعش کنم 

واقعا اسمشاباس خوندنشون؟

متولد ۷۶ ام

نوجوونی من 

علی پیشتاز و آرمین 2afm و حسین تهی و کامیار  مد بود

کلیپس بزرگ مقنعه گشاد و کوتاه مانتوها تنگ شلوارها لوله تفنگی یا آدامس گوشه دهن

پسر ها شلوار لوله تفنگی تیشرت جذب موهای فشن و سیخ سیخی

هیچ وقت به آدما نگید"چرا اینقدر میخوابی؟""چرا انقدر جوش میزنی""چرا انقدر چاقی"تا کی میخوای درس بخونی""چرا برای چندرغاز میری سرکار؟""این همه تو خونه میمونی که چی بشه"و....  شایداون بین پریدن از یه ساختمون ۲۰ طبقه ، و بیخیال شدن از کاری که سالهاست براش تلاش کرده ،درس خوندنی که پر از فشار عصبی،فعالیت بدنی که نتیجه رو نمیبینه، بیماری که هر روز باهاش دسته و پنجه نرم میکنه و جنگی که راجع بهش با هیشکی حرف نمیزنه و سعی میکنه پیروز بشه ،.ویه حرف شما ممکنه اون لیوان صبری که با چنگ و دندون نگهش داشته...لبریز بشه.                                      ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔                

۷۹

با خوندن رمان های آبکی مزخرف 

دیدن سریال پسران برتر از گل کره ای (اخی یادش بخیر)

و بعد از اون شروع سریال های کره ای

و هرزگاهی هم میرفتم بیرون همین

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

گوشیم بلوتوث و بیتالک داشت فقط😅

اینترنت یه روز کامل میگرفتم ۵۰۰ تومن 🥲

هیچ وقت به آدما نگید"چرا اینقدر میخوابی؟""چرا انقدر جوش میزنی""چرا انقدر چاقی"تا کی میخوای درس بخونی""چرا برای چندرغاز میری سرکار؟""این همه تو خونه میمونی که چی بشه"و....  شایداون بین پریدن از یه ساختمون ۲۰ طبقه ، و بیخیال شدن از کاری که سالهاست براش تلاش کرده ،درس خوندنی که پر از فشار عصبی،فعالیت بدنی که نتیجه رو نمیبینه، بیماری که هر روز باهاش دسته و پنجه نرم میکنه و جنگی که راجع بهش با هیشکی حرف نمیزنه و سعی میکنه پیروز بشه ،.ویه حرف شما ممکنه اون لیوان صبری که با چنگ و دندون نگهش داشته...لبریز بشه.                                      ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔                
2801