2777
2789
عنوان

کارما رو به چشم دیدم

349 بازدید | 19 پست

بچه ها یه خانمی خیلی دلمو شکونده بود بین منو شوهرم چند بار جنگ انداخته بود ومن بارها گریه کرده بودم آخرش به خدا سپردمش دو روز بعد بچش تصادف کرد پاش شکست...من خیییلی ناراحت شدم اصلا راضی به این حالش نبودم ولی فکر میکنم کارما بوده

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

منم اون زنیکه رو واگذار کنم به خدا جوابشو میده؟!نمیخوام بچه هاش طوری بشن ولی دلش بشکنه مث دل من ک هیچوقت دیگه برام دل نشد!خودش وسط زندگی منه دختر شانزده ساله ش وسط زندگی یکی دیگه ک پسره زنشو فرستاده خونه باباش برا طلاق بخاطر دختر این زن!!خودشم ک سه ساله زندگی منو به بازی گرفته احمق

منم دو روزه شوهرم خون ب دلم کرده بودفک کن دوهفته نیست 4روز میاد 4 روزم اینجور کنههمس اذیت کرد خداروش ...

معلومه کارما بدجور به حسابش رسیده😅😅😅😅 

سعیدم🤩همشهری امام رضا🥰مجرد و شاغل😉به گذشته فکر نکن اینده تو بساز😉😎🥳

واسه منم یه روز وسط دعوا یه خانم بهم گفت پسر فلانی... این بلا رو سرت بیاره منم دلم واقعا شکست اون زمان بچه بودم فردا صبحش اومدن در خونه اون زنه در زدن و گریه و داد که همون پسره مرده نمیخواستم پسره بمیره ولی دلم شکسته بود از حرف زنه

2801