2777
2789
عنوان

حملات پنیک به خاطر محیط کار سمی

153 بازدید | 23 پست

چند ماه تپش قلب شدید در حد احساس سکته داشتم، دیروز هم سرگیجه شدید که مجبور شدیم زنگ بزنیم اورژانس بیان. به نظرتون ارزشش رو داره این خراب شده بمونم؟ حقوقم خیلی خوبه اما از نظر روانی محیط سمی هست. دو سال با هزار بدبختی اینجا دوام آوردم نمیدونم چ کار کنم دیگه نمیتونم تحمل کنم از طرفی اگه نرم هم شرایطم خوب نیست طول میکشه تا کار دیگه پیدا کنم و خانوادم هم حمایتگر نیستن

منم تجربه کار تو محیط سمی و ادمای سمی رو دارم از ی جایی به بعد هیچ انگیزه ای نداشتم برای کار عذاب بود صبح ها که مامانم به زور بیدارم میکرد میشستم به گریه رئیسمون اصلا با استعفام موافقت نمی کرد چون مثه خر براشون کار میکردم اما بالاخره استعفا دادم هیچ لذتی واقعا نه از پولش میبردم نه ازکار . شرکت فامیلی بود من البته فامیلشون نبودم شکم همو هرروز پاره میکردن هر روز سر مسائل کاری و عشقی دعوا داشتن خیلی شرکت معتبریم بودا اما برام عذاب بود اونجا

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

منم تجربه کار تو محیط سمی و ادمای سمی رو دارم از ی جایی به بعد هیچ انگیزه ای نداشتم برای کار عذاب بو ...

من قبلا جایی بودم که محیط صمیمی داشت واقعا همکارهای محترم و خوبی داشتم و لذت میبردم از بودن کنارشون. عین چی پشیمونم اومدم قاطی این بیماران روانی. باور کن یه روز خوش ندارم از بس همیشه مشغول زیراب زنی و زیر و رو کشی هستن اصلا موندم چطوری این جونوورا همشون اینجا جمع شدن

2802
من قبلا جایی بودم که محیط صمیمی داشت واقعا همکارهای محترم و خوبی داشتم و لذت میبردم از بودن کنارشون. ...

دقیقا منم واقعا صداهاشون رفته بود رو مخم به شدتم اهل زیراب زنی بودن فک کن به فامیل نزدیکشونم رحم نمی کردن زیراب زنی می کردن چه برسه به من که غریبه بودم واقعا دیدم نمی تونم دیگه استعفا دادم جدی رئیسمون مرد بدی نبود خیلی احتراممو داشت واقعا اما نتونستم دیگه . به نظرم دنبال کار بگرد بعد استعفا بده

دقیقا منم واقعا صداهاشون رفته بود رو مخم به شدتم اهل زیراب زنی بودن فک کن به فامیل نزدیکشونم رحم نمی ...

بعد یه مدت غیر قابل تحمل میشن درکت میکنم مخصوصا از خانم‌های همکارم نفرت دارم بس که حسود و زیراب زن و بدذات هستن. مردها خیلی بهترن والا

اسی مدرکت چیه و چجوری اونجا استخدام شدی؟

مدرکم به کارم مرتبطه و قبلا جای دیگه کار میکردم که اونا منو معرفی کردن اینجا که کاش نمیکردن همون قبلی صد شرف داشت به این روانی خونه

2801