2777
2789
عنوان

سن شوهراتون❤

| مشاهده متن کامل بحث + 6970 بازدید | 600 پست
خداروشکر عشقشون پایدار🙂❤

ایشالا همچین عشقی نسیب شما باشه با کسی باشه که دوسش دارین😍

من از عالم تو را تنها گزینم/روا داری که من غمگین نشینم؟✨🌸....کاراگاهای سایت توی تاپیکام شرکت نکنن و پستامم توی تاپیکای دیگران ریپلای نکنن😒

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
واسه قیافه بیشتر میزنه قدبلند و هیکلیه ریش زیاد داره اما خب واسه زندگی کردن باید بریم مشاور

همون از نظر عقلی رو گفتم وگرنه قیافه بچه اول که ربطی نداره

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
خیلیم پی گیر منه😂😂😂😂🤭

برای شما هم اصلا پیگیر نیستم تعجب کردم که یه پسر بیست ساله چرا باید شمارو بگیره توضیح دادی فهمیدم که خانوادش حمایتش نمیکنن 

وگرنه یه پسر بیست ساله لوس مامانشه هنوز 

مامانش اجازه نمیده یه دختر بزرگتر بگیره

خیلیم پی گیر منه😂😂😂😂🤭

وای اصلا شما یه تاپیک زدین گفتین خودتون یا نزدیکاتون همچین موردی داشتین و راضی بودن یا نه.همین😂

بعد این کاربر گفت اول یعنی چند سالشونه الان،بعدچند تا بچه دارن،بعد فامیلن یا غریبه،شما تو زندگیشون نیستی از کجا میدوتی رلضی و خوشبختن(من چه بدونم.ایشالا که باشن)

بخدا آدم میترسه از همه پیگیری🤣🤣🤣

من از عالم تو را تنها گزینم/روا داری که من غمگین نشینم؟✨🌸....کاراگاهای سایت توی تاپیکام شرکت نکنن و پستامم توی تاپیکای دیگران ریپلای نکنن😒
مشکل من دوستام بود ک ب قول یه خانومی اینجا برات مهم نباشه چی میگن چون مردم همیشه حرفی واسه گفتن دارن ...

وقتی اینقدر میخوایش به نظرم ازدواج کن باهاش

نهایت نهایت بعد ده سال با یکی بهت خیانت میکنه یا عوض میشه

حداقل تو مدیون دلت نشدی

گرچه با توصیفاتت بعید می‌دونم همچین پسری باشه

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
والا میگی سنشون رو نمی‌دونم بعد از همه چیشون خبر داری مگه میشه

بله چرا که نشه.من یکی دوبار دیدمشون.یبار عروسیشون یبارم چند وقت پیش.دیگه آشنان به هر حال خبر بچه دار شدنشون میپیچه.

بله چرا که نشه.من یکی دوبار دیدمشون.یبار عروسیشون یبارم چند وقت پیش.دیگه آشنان به هر حال خبر بچه دار ...

باشه تو راست میگی با دوبار دیدن خوشبختیشون فهمیدی 

همون طور که خبر بچه دار شدن میپچه خبر سنم میپچه 

به هر حال ببخشید اصلا نبایدشما رو ریپ میزدم 

2801