2777
2789
عنوان

سن شوهراتون❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2663 بازدید | 265 پست
اگر میخوای یا حرف مردم زندگی رو شروع کنی ب نظرم کلا بیخیال شو همه چیزو

همیشه نظر مردم اشتباه نیست

ادم بهتره از تجربیات بقیه استفاده کنه وگرنه خودش میشه مایه عبرت بقیه

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

از نظر عقلی و درایت فردی خیلییییی مهمه که مرد بزرگتر و عاقل تر باشه خیلییییوگرنه من و شوهرمم از نظر ...

میدونی چیه خیلی پخته س از بچگی سختی کشیده روپای خودش وایساده 

2802
از اینکه اجباره خانواده میگن حتما باید اینو انتخاب کنی شاید اومدیمو من از این خوشم نیومد اونوقت چی ب ...

بنظرم چون اجبارت همکردن بیشتر زده تو ذوقت

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  سوالی در مورد رشته انسانی و پشت کنکور بودن داشتید تا حد توان خوشحال میشم کمکتون کنم🌱❤️
درسته عزیزم هرچیزی رو نباید گفت 😕 بنظرت عوض میشه نظرش از سرباز بود باهاش بودم تقریبا دو سال

خب یه حقیقت این وسط هست این آقا هنوز به بلوغ و نرسیده و لازمه اون کشیدن درد و سختی نیس..... بلکه گذارن سنه 

شب رفیقه خوبیه ولی زیاد سوال میپرسه🩶
من 21 اون 30تا جایی که میدونم ادعای عاشقی میکنه

خیلی خوبه 

یکی از دوستای من چندسال قبل همین شرایط رو داشت و دقیقا همسن شما بود یه خواستگار خوب داشت که عین شما سنش ۲۱بود وخواستگارش ۳۱ و همش میگفت باپیرمرد ازدواج نمیکنم درصورتی پسره عاشقش بود بعداز۲۰سال همون پسره یک سمت وشغل مهم تو شهرمون داره  ودوست من باکسی که عاشقش بود ازدواج کرده و همش حسرت از دست دادن خواستگارشو داره همش میگه کاش یکی میزد تو دهنم میگفت با فلانی باید ازدواج کنی

خیلی باهم تفاهم داریم خیلی جاها من کوتا میام خیلی جاهام اون ....هر دو خیلی از اخلاقامون شبیه هم هست

اگه در این حد دوستش داری مشاوره های قبل ازدواجو شروع کنین

تو که بی خیال نمیشی شاید یه نفر سومی که به قضیه اشراف داره بتونه تفاهم یا عدم تفاهمتون رو تشخیص بده

عشق ادمو کور میکنه

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
پسر بیست ساله اخه😐میخوای بچه بزرگ کنی براش مادری کنی 🤦چند وقت دیگه هم که بزرگ شد دلش یکیو میخواد ک ...

۵ سال بزرگترم یعنی مادرشم😐😐😐مادر خودش ۲۵ سال ازش بزرگتره

یعنی من صبر کنم ۲۳ سالش بشه🤭

نخیر خانوم

منظور اینه که یکی دو سال ازت کوچیکتر بود

نه ۵ سال

اصن رابطتون اونقدر عمر نمیکنه که اون بشه ۲۳ سالش

قول بهت میدم

یاد این حرفم میفتی

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
من ۲۵

تو این واقعا بده 

اگه بالای ۲۷ بود اون آقا بهتر بود مثلا شما هم ۳۰‌رو‌رد کرده بودین 

پسر ۲۰ ساله درکی از آینده ندارع فقط جلو بینی شو میبینم 

✨💚 خدایا تو بساز تو بسازی هیچکس نمیتونه خرابش کنه ....
2801