2777
2789
عنوان

سن شوهراتون❤

| مشاهده متن کامل بحث + 5506 بازدید | 418 پست
بخاطر پولش میگن شک ندارم قیافشم بد نیس ها

خب چرا نظر تو منفیه؟؟؟

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  سوالی در مورد رشته انسانی و پشت کنکور بودن داشتید تا حد توان خوشحال میشم کمکتون کنم🌱❤️
واقعا نیاز به مشاور نیست کاملا پیدایت که مشکل هست

حالا مثلا ۲۳،۲۴ ساله هم بود میشد کنار اومد

این منطقی نیست

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
نظرتو بگو عزیزم

من مجردم

ولی دوس دارم ازم حداقل ۶ سال به بالا بزرگتر باشه

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  سوالی در مورد رشته انسانی و پشت کنکور بودن داشتید تا حد توان خوشحال میشم کمکتون کنم🌱❤️
بنده خدا رو دلسرد نکنین از کجا معلوم از همه ما خوشبخت تر نشن استارتر شما هم اشتباه میکنی جریانات زند ...

درسته عزیزم هرچیزی رو نباید گفت 😕 بنظرت عوض میشه نظرش از سرباز بود باهاش بودم تقریبا دو سال 

من یک سال از همسرم بزرگترم. ۱۵ سال از آشنایی و ۱۲ سال از زندگیمون میگذره. مشکلی نداشتیم تا حالا

ولی خب ۵ سال یه کم زیاده. بیشتر فک کن

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
یعنی منم امکانش هست عاشقش بشم😢😢عشقتون پایدار

ممنون آره البته اگه طرف عاشقت باشه منم شوهرم خیلی منو میخاست خیلی عاشقم بود خداشاهده من هیچ حسی بهش نداشتم اما به مرور منم بهش دل بستم وعاشقش شدم 

چون هیچ حسی بهش ندارم ازدواج بدون عشقه

یه مدت باهاش برو بیا

شاید حسی به وجود بیاد

2801