2777
2789
عنوان

این موقع خبر بدن شام میایم😐

1004 بازدید | 44 پست

من پام شکسته همه کارا پای مامانمه سنم بالاس نمیتونا

یکی از اقوام زنگ زد گفت میخوایم بیایم عیادت(بعد ۱۰ روز)مامانم گفت شام بزارم ؟گفت باشه😐

دلم کبابخ یزای مامانم هرچی میگم سفارش بدیم میگه نه گرون میشه

این کار بیشعوری نیست؟

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

چرا بیشعوریه ولی مادر شما هم نباید تعارف شام میکرد با اون حالش.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

زرشک پلو درست کنه تو زود پز مرغارو بپزه نذاره له شه سه سوته آمادس بعد دراره سرخ کنه با زرشک

برنجم همین الان کته کنه

بلاخره پیداش میشه  یه روز رنگین کمون"^"دیگه نمیگیره هیچوقت رنگ غم آسمون😔

بی شعوری که هست ولی تعارف نکنید

این حرکت زشت تعارف چیه تو فرهنگ ما

والا خوب مامانت چرا گفته شام بذارم

اصلا معنی تعارف رو درک نمی کنم یه پیشنهاد رو بدی بعد توقع داشته باشی طرف بگه نه 🙄😳یکی از احمقانه ترین فرهنگ های ماهاست

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

خیلی بدم میاد عیادت رو با شام یا ناهار میکس میکنن.خودم خیلی رعایت میکنم.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌🍂🍂همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!🤌🍂🍂خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
2801