2777
2789
چه حساس و ناز نازی.باز من به مادرشوهرم احترام میذاشتم میگفتم برو جلو بشین. اون منو مسخره میکرد که زن ...

مادرشوهرتون شمارو مسخره نکرده. در جواب احترام شما ایشونم بهتون احترام گذاشتن وقتی گفتن زن و شوهر باید کنار هم بشینن

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
مادرشوهر من خودش نمیشینه شوهرمم همیشه اینجا جای ینفره فقط بنظرم ب شوهرت بگو اینجوری بگه🫤

یه جلو نشستن اینقدر مهمه که ادم دل مادرش رو بخواد بشکنه

💫💫💫اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
ما بزرگترمون ماشین باشه نمیندازیمش عقب بریم جلو بشینیمحتی اگه دل خوشی ازش نداشته باشیم به رسم احترام ...

درووود❤️

💫💫💫اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫

والا ما سن بالاهارو میزاریم جلو بشینن چون جاش باز تره راحت تر میتونه بشينه تو طول مسیر کمتر اذیت شه

دیگه سر همچین چیز بچگانه ای فکر نکنی ها

بچه ها اگر علاقه به زبان دارید و میخواید حرفه ای یاد بگیرید در ایتا کانال دارم‌ ممنون‌ میشم حمایت کنید. بهم بگید بهتون لینکشو بدم.   سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:❣️اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. ❣️دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. ❣️سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. ❣️چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. ❣️پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ❣️ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده . ❣️هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه.❣️هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. ❣️نهم: آدما همه اسکلت هستن با یه گوشت روش پس فرزندم شل کن.
مادرشوهرتون شمارو مسخره نکرده. در جواب احترام شما ایشونم بهتون احترام گذاشتن وقتی گفتن زن و شوهر بای ...

ن اصلا این حرفم‌خودش یاد شوهرم داده کلا همیشه شوهرمو راهنمایی میکنه که خیلی ب زنش احترام بزاره و الویت باید زنت باشه بچهاشو خیلی خوب تربیت کرده

گریه کردنش واسه اینکه بیاد جلو بشینه بچه گونه ی

اما اینکه جلو بشینه نه واقعا بی احترامی محسوب نمیشه

حالا هر کی ی نظری داره 

متاهل و متعهد آقایون لطفاً درخواست ندن  🙏🙏             
2801