2777
2789

خداییش من نمیدونم صندلی جلو چی داره که نشونه ی احترام یا بی احترامی باشه. من اصلا برام مهم نیست. هر کی میخواد بره جلو بشینه. البته چون میدونم مردم اینجوری فکر میکنن همیشه به بزرگترا میگم جلو بشینن ولی وقتی کوچیک ترا میخوان جلو بشینن اصلا برام مهم نیست و میرم عقب میشینم.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

وقتی همسرم راننده باشه،حالا ماشین هرکسی باشه،من جلو میشینم،ولی بغیر همسرم راننده باشه حالا حتی ماشین خودمونم باشه،مادر همسرمو میذارم جلو.مامان خودمم همیشه عقب میشینه اصلا و عمرا نمیاد جلو.

ولی آقا باشه همراهمون مثل پدر پدرشوهر عمو دایی دوماد هرکی،اونارو جلو میذارم

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2802

یه نفر تازه عروس تعریف می کرد که مامانم رفته عقب نشسته هر چی تعارف کردم نیامد جلو منم خیلی عذاب وجدانم می شد پشت به مامانم بشینم دیگه رفتم عقب منم پیش مامانم نشستم.

حالا بعدها دوباره دیدمش می گفت پدرشوهرم خواسته بیاد تو ماشین ما منم جلو بودم اصلا تعارف نکردم بیاد جلو بشینه و شوهرم بعدا بهم گفته  خیلی بیشعوری .

می خوام بگم بعضیا نه عدالت دارن نه شعور .

بعضیا هم که کلا پر رو  و پر توقع هستن از احترام گذاشتن 

این نیز بگذرد .....

یعنی انتظار دارید خانومی که اینهمه از شما بزرگتره بره عقب بشینه؟

من اصلا نمیتونم تحمل کنم مادرم یا مادرشوهرم عقب بشینن و من جلو

🔴 از این به بعد بجای کلمه بیماری های “مادر زادی” از کلمه “بدو تولد” استفاده کن 🔴  تو سیستم وزارت بهداشت و آموزش هم داره این کلمه اصلاح میشه و بخشنامه اومده  که واژه مادر حذف بشه چون در خیلی از این بیماریها مادر نقشی نداره ولی همیشه بار منفی و حس سرزنش گر روی مادر میمونه بابت این موضوع. شما هم از امروز شروع کنید تمرین کنید دیگه از این کلمه استفاده نکنید اگر هم جایی شنیدید اصلاحش کنید تا به مرور از جامعه حذف بشه🌹
مامان من اصلاا اجازه نمیده من عقب بشینم چند روز پیش بهش گفتم بیا جلو بشین خیلیییی ناراحت شد

ببین نگاه بهش گفتی بیا جلو 

پس آفرین ب مادر شوهرت هم بگو جلو بشینه 

حرصی هم نشو لذت ببر 😘😘