2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر و مادر خودم و پدر و مادر همسرم توی ماشین باشن قطعا میرم عقب میشینم. شبانه روز ماشین دستمه دائم با همسرم بیرونیم و کنار دستش میشینم حالا گاهی این بنده خداها سوار ماشین بشن چه اشکالی داره برم عقب؟

ما بزرگترمون ماشین باشه نمیندازیمش عقب بریم جلو بشینیم

حتی اگه دل خوشی ازش نداشته باشیم به رسم احترام خودمون زود میریم عقب 

خیلی مسخره هست یه زن مسن که بشه مادر خودت یا مادر همسرت بره عقب  

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2802

صندلی جلو که زودتر از صندلی عقب نمیرسه🙄

حالا این همه وقت کنار همین زن و شوهر،چند دقیقه یه بزرگتر جلو بشینه،آسمون به زمین میرسه؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

گریه کرده؟؟؟🤐🤣🤣🤣 من از این لحاظ شانس آوردم خداروشکر از اولین روز جام جلو بود تا الان که ۱۱ سال میگذره دیگه کامل جا افتاده 

حالا جاریم از روز اول عقب نشست الانم کلا همیشه عقب میشینه و عادت کردن بقیه به این روال 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

شما چرا این مسئله اینقد براتون مهمه

من هرجا بزرگتری باشه حالا پدرشوهر مادرشوهر خودم میرم عقب

دوس ندارم پشتم ب اونا باشه

تازه عقب بهتره هی لب وچشمک بزن ب آقاییت

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚💚💚درخواست دوستی قبول نمیکنم🔐

چه حساس و ناز نازی.

باز من به مادرشوهرم احترام میذاشتم میگفتم برو جلو بشین. اون منو مسخره میکرد که زن و شوهر باید کنار هم بشینن.

منم ا اون به بعد بدون تعارف و عذرخواهی میرفتم جلو.

شعور نداشت بهش احترام کنم.

پدر و مادر خودم و پدر و مادر همسرم توی ماشین باشن قطعا میرم عقب میشینم. شبانه روز ماشین دستمه دائم ب ...

قوربون آدم چیز فهم،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
عجب فیلیمه😂😂😂اسی خدا صبرت بده

بنظرم فیلمش نیست،جاریای اسی سوسه اومدن

راستش مامان همسر من نمیاد جلو،خودم تعارف میکنم که حتما جلو بشینه

ولی خب شرایط من طوریه که خیلی به ندرت پیش میاد که تو ماشین ما بیاد،حالا همون چن بار محدودم اشکال نداره یه احترام بذارم بهش 

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2801