2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خب واقعا بزرگترت بره پشت بشینه زشت نیس؟

ولی در کل تو کار نی نی سایتیا موندم مادرشوهرا جلو بشینن عروس ناراحت میشه 

یکی هم تاپیک زده بود مادر شوهرم میره عقب میشینه رو اعصابمه 

چیکار کنن خب

...
2802

منم اصلا دغدغه م نیست

خودم معذب میشم مادرشوهرم پشت بشینه 

حتی شده باردار هم بودم اذیت شدم پشت

ولی شانم اجازه نداد بهش بی احترامی بشه

چون بزرگتره بهش پشت کنم

حالا مامان خودم باشه

بکشم خودمو هم جلو نمیشینه

ولی چون می دونم برای مادرشوهرم فرق می کنه میگم‌جلو بشینه تو مسافرتا

ولی بخوام‌حقیقتا بگم از اینکه شنیدم مادرشوهر استارتر گریه کرده بخاطرش واقعا هنگ کردم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

این حرف اسی منو یاد زنداداشم انداخت یه بار که شام خونه ما دعوت بودن چون مامانم نره جلو بشینه سریع دلش رو گرفت و خودش رو به دل درد زد و رفت جلو نشست یعنی خدایی کوچکتر بخواد برای این مسائل اینجوری کنه عین عقب افتادگی میمونه

اما من خودمم هر جا بزرگتر باشه ترجیح میدم عقب بشینم تا اینکه مثل این ندیده ها دنبال صندلی جلو باشم

💫💫💫اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
یه جلو نشستن اینقدر مهمه که ادم دل مادرش رو بخواد بشکنه

من اصلا برام مهم نیس تازه  خودم چندبار نشستم پشت که اون بشینه چون مادر خودمم همیشه تو ماشین ما جلو میشنه چون خیلی بدم میاد بزرگتر تو ماشین باشه من جلو بشینم..

مادرشوهرمنم خودش اصلا دوست نداره جلو بشینه این حرفام خودش یاد شوهرم میده مثلا من گفتم بیا جلو بشین مامان میگه نه جلو جای یه نفره که تو باشی

صندلی جلو که زودتر از صندلی عقب نمیرسه🙄حالا این همه وقت کنار همین زن و شوهر،چند دقیقه یه بزرگتر جلو ...

خوب گفتی دمت گرم 

انگار لحظات رمانتیک تو اون چند دقیقه قراره بیفته و انگار همییییشه اون مادرشوهر بدبخت کنار ایناس

...
من اصلا برام مهم نیس تازه خودم چندبار نشستم پشت که اون بشینه چون مادر خودمم همیشه تو ماشین ما جلو م ...

👌❤️

💫💫💫اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
خب مسئله اینه که من دلم میخواد کنار شوهرم بشینم باوا من عقدم هنووووز تازه

منم عقدم خب ربطی نداره فدات شم

کلی تایم هست میتونی با همسرت بگذرونی

اگه از الان سر هر مسئله بی اهمیتی خودت و تو فشار قرار بدی

کلا زندگیت حول محور مادر شوهر میچرخه و عذاب میکشی

گیریم مادر همسرت مشکل داره اخلاقش بده

شما خوب باشه

ندید بگیر و رها کن

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

من مامانم خواهرم مامان بزرگم جلو بشینن مشکلی ندارم

همیشه هم خودم تعارف میکنم خیلی کم پیش میاد ک جلو بشیننن

مامان بزرگ نامزدم باشه خودم عقب می‌شینم ک جلو بشینه

خیلی تعارف می‌کنه ک بیا جلو بشین

در کل بزرگتر از خودم باشن چ درجه یک تعارف میکنم یا عقب می‌شینم

مادر شوهرمم  رفتیم جایی دنبالش من جلو نشسته بودم پیاده شدم عقب نشستم گ جلو بشینه

یک بارم مهمونی بودیم با هم اما من جلو نشستم مادر شوهرم صندلی عقب

همه چیز ب خودت بستگی داره

من ک همیشه بغل نامزدمم برام زیاد فرقی نمیکنه فقط موقعی ک درجه یک باشن

یا آقایی باهامون باشه.ک از من بزرگتر باشه بازم من خودم میرم صندلی عقب می‌شینم 

2801