2777
2789
عنوان

حتی اینجاهم تنهام 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 104 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

خخخخ خب بیا ملت منو میشناسن حضور پرررر رنگ و فعال دارم هر تاپیک میرم چنتا از دوستام میبینم ،🤣🤣😝😝 ...

ازکی عضو سایتی انقدکه تومعروفی فک کنم چندسالیه اینجایی درسته؟

🍂یاد تو حس قشنگیست که در دل دارم.چه توباشی،چه نباشی، نگهش میدارم 🍂
اگه ناراحت شدی معذرت در جواب یه کامنت بود ☺

ببخشید خواهش میکنم‌اصلا روبه راه نیستم نمیدونم چیکار کنم‌😪

اسلام علیک یا عبدالله الحسین 🌱🖤لطفا میشه برای حل شدن مشکلم‌تو زندگیم یه صلوات بفرستی ممنون. خدا خیرتون بده
2802
ازکی عضو سایتی انقدکه تومعروفی فک کنم چندسالیه اینجایی درسته؟

درسته عزیزم یه سال میشه منتهی خیلی فعالم وگرنه که ب قدیمی بودنم نیست

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
منم متاسفانه انقدر که میخندم کسی باور نمیکنه که منم ناراحت میشم راستیش من یه شخصیت شاد دارن اما از د ...

اره دقیقا منم خیلی میخندم مسخره بازیمم زیاده ولی موندم چطور تاحالا زندم وخودکشی نکردم اینقدر که داغونم به هر دری هم میزنم بسته 

ببخشید خواهش میکنم‌اصلا روبه راه نیستم نمیدونم چیکار کنم‌😪

به خودت زیاد فشار نیار فدات شم اذیت میشی بخدا 

دنیا و هر خری که اینجوری بخاطرش شدی ارزش نداره

خوشحالم مثل ابر تو بهار 𝚂.𝙼🌱
خب شاید کس دیگع رو دوس داره

نه منو دوست داره باهاش هستم  تقریبا دوساله‌ یه یچی بگم‌مثلا با بقیه حرف میزنه تو گروه‌چت

اسلام علیک یا عبدالله الحسین 🌱🖤لطفا میشه برای حل شدن مشکلم‌تو زندگیم یه صلوات بفرستی ممنون. خدا خیرتون بده
درسته عزیزم یه سال میشه منتهی خیلی فعالم وگرنه که ب قدیمی بودنم نیست

من از۱۴۰۱ اینجام خیلیا روهم نمیشناسم فقط کاربرای فعالومیشناسم منم فعالم که 😂

🍂یاد تو حس قشنگیست که در دل دارم.چه توباشی،چه نباشی، نگهش میدارم 🍂
اسم اسی تفکرات سبز 😂

قشنگه...

🍀☘️🌿🍃

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2801