2777
2789
عنوان

حتی اینجاهم تنهام 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 104 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من اومدم، کاری از دستم بر میاد برات انجام بدم؟

نمیدونم همش تقصر بعضی از این خانوماس اخه‌چرا دست از سر زندگین بر نمیدارن اینهمه ادم‌چرا گیر دادن به عشق من 

اسلام علیک یا عبدالله الحسین 🌱🖤لطفا میشه برای حل شدن مشکلم‌تو زندگیم یه صلوات بفرستی ممنون. خدا خیرتون بده
عزیزم چرا تنها باشی تو تاپیکا مشارکت کن نظر بده با بقیه گرم بگیر ریپ بزن براشون باهات دوست میشن

دبگه دوستی نمیخوام والا با یکی همینطوری امتحانی گفتم‌دیگه نیستم‌اونم‌گفت باشه حتی یه اصرار نکرد همین دوستا بیشتر بهم ضربه زدن کلا از هیچی شانس نیاوردم و من خیلی درونگرام خجالتی

اسلام علیک یا عبدالله الحسین 🌱🖤لطفا میشه برای حل شدن مشکلم‌تو زندگیم یه صلوات بفرستی ممنون. خدا خیرتون بده
2802

اسم کاربرا

پزشکیار یانگوم

چرا الکی تعلیق میکنی

ماست همزده میهن

و...   

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
دبگه دوستی نمیخوام والا با یکی همینطوری امتحانی گفتم‌دیگه نیستم‌اونم‌گفت باشه حتی یه اصرار نکرد همین ...

اخی عزیزم ،💔🤷

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
طب سوزنی میتونه دردتونو کاهش بده بانوی من. و اگه دیسک نداری راه رفت در آب فیله هاتو قوی میکنه و دردت ...

وای مرسی یانگوم خوشگلهههههه

خوشحالم مثل ابر تو بهار 𝚂.𝙼🌱
منم همینطور 🙃قسمت ترسناک ترش اینجاس که بهش عادت کردم ونمیتونم ازش خارج بشم

منم متاسفانه انقدر که میخندم کسی باور نمیکنه که منم ناراحت میشم راستیش من یه شخصیت شاد دارن اما از درون داغون شدم

2801