2777
2789
عنوان

حتی اینجاهم تنهام 😔

578 بازدید | 104 پست

کسی‌اصلا نمیاد بگه تو چته خوشحالن واسه کسایی که حداقل یکیو دارن که هروقت حالش بد شد جویای حالش بشه اما من چی 😖😔

اسلام علیک یا عبدالله الحسین 🌱🖤لطفا میشه برای حل شدن مشکلم‌تو زندگیم یه صلوات بفرستی ممنون. خدا خیرتون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

عزیزم چرا تنها باشی تو تاپیکا مشارکت کن نظر بده با بقیه گرم بگیر ریپ بزن براشون باهات دوست میشن 

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

منم دورم شلوغه ولی هیچ کسی رو ندارم

خدایا شکرت که آرزوم رو برآورده کردی و من شدم مامان کوچولو یه فرشته 🥺🥰خدایاشکرت که یکی از قشنگ ترین فرشته هاتو دادی به من 🤲ازت میخوام به همه منتظرها از این فرشته های گل و زیبا بدی...الهی آمین⚘ تاریخی که فهمیدم تو قراره بیای پیشم ۱۴۰۱/۷/۹😍تاریخی که اومدی پیشم۱۴۰۲/۲/۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۵آزمایش دادم ببینم یه فرشته دیگه دارم یانه🥺😂جوابو همینجا خدمت سروران نی نی سایت اعلام میکنم...دوستان.یاران و‌همراهان همیشگی عرضم به حضور شماکه جواب منفی بود😂😔
2801