2777
2789
عنوان

استرس نمیگیرین از شوهر یا پدرتون پول بگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 56 پست
ببخشید اگ دوست داشتی جواب بده تقریبا حقوق همس تون چه قدره که ده تومن به شما میده پس هنوزم از این مرد ...

نمیدونم خبر ندارم شوهرم بازاریه کلا مرد زندگیه زمین و خونه و ماشین همه چی خرید و فروش میکنه 

این ده تومن هم برای مثلا جمع میکنم ی مناسبت کادو بخرم ی خرید اینترنتی چیزی دارم باز بنده خدا همه چیو خودش میخره کلا حساب کتاب و این چیزا دست من نیست  خودم دوست ندارم اینجوری باید هواسم باشه چقد خرج کنم شوهرم خودش همه کار میکنه 

کل حقوق همسرم تو کارت منه و در ماه یه مقدار میزنه تو حساب خودش بقیش به اختیار خودمه بخوام خرج میکنم ...

چه خوب ک همچین مردایی وحود داره 

از اول عادتش دادین ؟ یا خودش اینجوری بوده 

همش میترسم ازدواج کردم همین مسیله پول رو با شوهرم داشته باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییی ارههه دقیقا ما هم همین جوریم اگ مامانم شاغل نبود ما مرده بودیم ولی مامانم بیست و هفت سال باهاش ...

بابای منم درست نشده دنبال کوچیکترین اتو میگرده برای سرکوفت زدن به ما اما چون داداشام بزرگ شدن جرئت نداره مثل قبل نشون بده اماث در کل سعی کن ریز ریز ازش پول بگیری نگو یه جا ۵۰۰ بده مثلا بگو باید کتاب بگیرم پول میخوام باید لباس بگیرم پول میخوام...

2802
چجوری عادتش دادی؟

با خوب خرج کردن و به خودم رسیدن و برای خودم ارزش قائل شدن 

عادت داره و میدونه من مدام ادکلن و لباس و طلا و ...میخرم

به مردا رو بدی سوارت میشن

باید به خودت احترام بذاری

زن زیادی قانع و بساز همیشه سوخت میده تو زندگی مشترک

اگه جواب چرندیاتت رو ندادم بدون در حدی نیستی که ارزش جواب دادن داشته باشی😁
ببین خرج لباس زیر و رو خوراکی ارایشگاه شهریه کرایه تاکسی همرو بابام میده ماهی (۵۰۰ میده به من) باز ک ...

عه به شما هم پونصد میده 

باز یکم امیدوار شدم 

به منم پونصد میداد فقط برای دانشگاه بعد بهش گفتم پول تو جیبی هم برای بقیه کارام میخوام بهم چعارصد ماهی میداد الان دانشکاه ها شروع شده همه رو با هم یه کاسه کرد 

ارع راس میگی لیست کنم بهتره رو بابام هم جواب میده 

چه خوب ک همچین مردایی وحود داره از اول عادتش دادین ؟ یا خودش اینجوری بوده همش میترسم ازدواج کردم همی ...

به اون یکی دوست عزیز هم گفتم چون از دوران نامزدی پدرش و هیچکس پشتش نبود

میدونست خودشم نمیتونه مدیریت کنه از همون اول همرو نیریخت تو حساب من

الانم بعد سه سال همین کارو میکنه

خرید میریم با کارت منه 

هرکاری میکنیم با کارت منه یه مقدار حقوقشگ تو کارت خودشه برا بنزین و خورده کاریای خودش

نه والا شوهر من خیلی خوب پول میده ماهی ۱۵ _۲۰ میدهتازه اونم بدون گفتنانشالله یه همسر خوب نصیبتون شه

واییی چه قدر خوببب من همیشه استرس دارم یه شوهر مثل بابام گیرم بیاد 

یعنی خودتون عادتش ندادید خودش بهتون میداد ؟ موقع ازدواح به چیزی دقت کردین 

خوشبخت و پایدار باشین شما هم 😍

با خوب خرج کردن و به خودم رسیدن و برای خودم ارزش قائل شدن عادت داره و میدونه من مدام ادکلن و لباس و ...

من کیووو عادت بدم 🤦🏻‍♀️😂

دلم برا بابام میسوزه آخه..‌البته منم خرید زیاد میکنم ولی ۱۵ تومن نمیشه🤦🏻‍♀️

دیگه هیچی نمیتونه غافگیرم کنه ...

بابای من گفته ۳ تومن بهت میدم 

ولی احساس میکنم بازم کمه ،یه تومن خرج خوراکم میشه 

دوتومن همش میمونه که اونم اگه وامشو بهم بده باید بدم قسط بره 🤦🏻‍♀️

واییی چه قدر خوببب من همیشه استرس دارم یه شوهر مثل بابام گیرم بیاد یعنی خودتون عادتش ندادید خودش بهت ...

عزیزم من به تحصیلات و درآمد دقت کردم

همسرم شغل خوبی دارن و اینکه ماهی ۲۰ تومن به من برای خرجای روزمره ام بدن براشون مبلغی نیست

اگه درآمدشون کم بود خب مطمئنا نمیتونستن

شوهر من کلا دست و دلباز و مهربون بود

منم عادتش دادم به اینکه من مدام لباس و ادکلن و طلا و ....میخرم

اونم مشکلی نداره با این قضیه

اگه جواب چرندیاتت رو ندادم بدون در حدی نیستی که ارزش جواب دادن داشته باشی😁
پزشک متخصص

سلامت و موفق باشن 😊

و خوشبخت باشید 

یه سوال از شما دارم بنظرتون یه خانوم دندون پزشک بهتره با همکار خودش ازدواج کنه یا یه پزشک متخصص ؟

بابای من گفته ۳ تومن بهت میدم ولی احساس میکنم بازم کمه ،یه تومن خرج خوراکم میشه دوتومن همش میمونه که ...

از اول پدرتون جوری بود که میداد ؟ یا شما عادتش دادین 

بابام انگار جونشو میگیرن میخوای ازش پول بیگری انقد ازش میترسم

2801