2777
2789
عنوان

پاییز🤎☕🍪🍊🍂

303 بازدید | 26 پست

بیاین از برنامه های پاییزیتون بگید😍

من اتاقمو قبل پاییز کلی تمیز کردم و تغیر دکور دادم🤎

مدرسه ها شروع شد و منم کارم که معلمم شروع شده🤎

میخوام قهوه دی کف(بدون کافئین) بخرم برای شب های طولانی پاییز☕🤎

از این ریسه نور طلاییها میخوام بخرم برای زمانی که میخام  گوشه دنج اتاقم شبا فیلم ببینم و لامپ اتاقمو خاموش کنم😍🕯️

عاشق اینم که روزها داره کوتاهتر میشه🍂🤎

ولی هنوز اونقدر دلم برای لباس زمستونی تنگ نشده حقیقتا😑

دختر کوردی ام😎💚 سه تا ابجی دارم اندازه دنیا دوسشون دارم😍💚

فقط درس این پاییز زمستونشم تا عید فقط درس😐😐😐😐

سال های زیادی خودمو سرزنش کردم ...بابت اینکه چرا تلاش نکردم رتبه کنکورم دو رقمی و یه رقمی بشه ..اول عقاید خانوادمو مقصر دونستم  بعدش کمبود امکانات بعدشم زندگی تو شهر کوچیک و فرهنگ بسته ...بعدش رفتم سراغ ایراد بعدی که چرا من ورزش نکردم به هیکل ایده آلم برسم بازم طبق معمول اول خانوادمو سرزنش کردم بعدش امکانات بعد فرهنگ من برای تمام ناکامی های زندگیم همه رو مقصر دونستم الا خودم ۱ سال ۲ سال ۱۰ سال زندگی من به سرزنش کردن اطرافم گذشت در حالیکه مشکل اصلی خود من بودم آدمای موفق بهانه نمیارن تلاش میکنن غر نمیزنن تلاش میکنن دنبال مقصر نمیگردن تلاش میکنن فرصت ایراد گرفتن از دیگران رو ندارن تلاش میکنن ..پس هرجا گفتی نمیتونم برسم و بهانه اوردی  چون خانوادم ...چون شرایط اینو بدون کیلومترها از موفق شدن دور شدی   ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

ظرف های پاییزی رو در اوردم و قدیمی هارو جمع کردم 

خونه تکونی کردم 

لباس های پاییزی رو دراوردم 

چای کرک و ماسالا درست کردم 

قهوه ی ترک و اسپرسو خریدم و دستگاه هارو رسوب زدایی کردم . 

دمنوش ها مختلف تهیه کردم از قبیل بابونه و.... 

اویشن کوهی و کاکوتی خریدم برای طعم دهنده چای و تغییر طبع

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
فقط درس این پاییز زمستونشم تا عید فقط درس😐😐😐😐

دانش اموزی دیگه عزیزم این دورانم تموم میشه😘

کتاب خریدم 

کلی خوراکی با طبع گرم خریدم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
شما قرار بود منو تگ کنی تو تاپیکی که رسپی دونات گذاشتیا😅

خیلی شرمنده ام عزیزم 🙏 

حتما یادم رفته تگ تون کنم . 

همین الان تگ میکنم. 

ظرف های پاییزی رو در اوردم و قدیمی هارو جمع کردم خونه تکونی کردم لباس های پاییزی رو دراوردم چای کرک ...

وای به به دمنوش ایده خیلی خوبیه منم بخرم😍😍🤎

2801