2777
2789
عنوان

پاییز🤎☕🍪🍊🍂

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 27 پست
شما قرار بود منو تگ کنی تو تاپیکی که رسپی دونات گذاشتیا😅

عزیزم کاربری تون تگ نمیشه نمیدونم مشکل کجاست . 

میخواید لینک رو بفرستم با اجازه استارتر

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ برنامه زیبایی👌🏻

من میخوام فیلمای انگیزشی ببینم و کتاب بخونم🍁

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌[اَلآ‌بـذڪر‌اللّٰھ‌تطـمئن‌القـلوب]🌱♥️!' خدآیاشکرت🌻                                                                                            
2802
چ برنامه زیبایی👌🏻من میخوام فیلمای انگیزشی ببینم و کتاب بخونم🍁

چقد عالی اگ زیبا بود به ما هم معرفی کن😍🤎

دختر کوردی ام😎💚 سه تا ابجی دارم اندازه دنیا دوسشون دارم😍💚
آهنگ جدید دانلود کردم وقتایی که پباده میرم دانشگاه گوش کنم

پایه ثابت همیشگی من..موزیک و ایرپادم😍

اسی چرا دروغ میگی یه جا گفتی به دوستم که معلمه حسودی میکنم گفتی خودم کارمند وزارت بهداشتم همون اول ت ...

عزیزم ازمون استخدامی دادم امسال و قبول شدم و اولین سال کارمه😐از طریق ماده ۲۸

عیب نداره بفرست عزیزم یا کپی کن بفرست رسپی رو چرا تگ نمیشم 🤔@ناز_خانوم_جان

@ناز_خانم_جان نمیشه نمیدونم مشکل از کیبورد منه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
عیب نداره بفرست عزیزم یا کپی کن بفرست رسپی رو چرا تگ نمیشم 🤔@ناز_خانوم_جان

صحفه دوم تاپیک های من، تاپیک صبحی که بدین گونه اغاز شد. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/14213674/%d8%b5%d8%a8%d8%ad%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%a8%d8%af%db%8c%d9%86-%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a7%d8%ba%d8%a7%d8%b2-%d8%b4%d8%af