2777
2789
عنوان

با پسر عموم تو رابطه بودم کات کردم باهاش💔 دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 60 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

متاهلی الان؟اگه متاهلی علاقه ای به شوهرت داری؟

بله دوتا بچه دارم 

شوهرمو میخام ولی اونو هنو همونجوری میخام انگار همون عشق آتشین جوونی تو دلم زندس براش

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
منم اشتباه شمارو کردم الان ۱۲ سال میگذرهولی بازممممممم

ازدواج کردین دوتاتونم؟ وای من خیلی میترسم ازدواج کنم بعد بازم به پسر عموم فکر کنم و با شوهرم مقایسه اش کنم🙄

2802
بله دوتا بچه دارم شوهرمو میخام ولی اونو هنو همونجوری میخام انگار همون عشق آتشین جوونی تو دلم زندس بر ...

اها

بعد از کجا خبر داری که اونم تو رو میخواد؟

ولی پشت هر کاربری ی قلبِ مهربونه که میتپه ❤مراقب حرفامون باشیم
وای نه🤦‍♀️یعنی الان زن و شوهرشون میدونن قبلا تو رابطه بودن؟

حتما که میدونن چون اونام فامیل بودن از لجبازیشون معلومه شوهره خوده منم همچین داستانی تو فامیل داشته والا بعد از ده سال باز ولمون نمیکنن 

قبل از حذف ادمای سمی زندگیت شخصیت خودت رو سم زدایی کن
ازدواج کردین دوتاتونم؟ وای من خیلی میترسم ازدواج کنم بعد بازم به پسر عموم فکر کنم و با شوهرم مقایسه ...

من الان همینجوریم

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
منم با فامیل رابطه داشتم البته فامیل دور بود فاصله شهرامونم ۵ساعت بود ب همین دلیل بابام مخالف بود ما ...

ای وای 🥲 منم میترسم در آینده اگه ازدواج کردم اونو با شوهرم مقایسه کنم ، و این باعث بشه از شوهرم زده شم🥲🚶‍♀️

ازدواج کردین دوتاتونم؟ وای من خیلی میترسم ازدواج کنم بعد بازم به پسر عموم فکر کنم و با شوهرم مقایسه ...

آره اول من ازدواج کردم بعدش اون الان هردومون دوتابچه داریم ولی وقتی میبینمش تپش قلب میگیرم پاهام سست میشه....هروقت باشوهرم دعوامیکنیم اونو توخواب میبینم صبحش فقط منگم

اهابعد از کجا خبر داری که اونم تو رو میخواد؟

پسر دختر عموی مادرمه 

ما با خودشون رابطه مون رو قطع کردیم ولی خالش با ما رابطه داره هر از گاهی خالش از روی نادانی حرفاشو بهم میزنه من شاید ۲سال یبارم برای حفظ زندگیم خالشو نبینم ولی میخایم همو با بی عدالتی جدامون کردن 

همون موقعه ک قطع رابطه کردیم بهم گف یه روز از روز آخرعمرمم ک شده باشه باید اون روز زن من باشی حالا هرجور ک هس

آره اول من ازدواج کردم بعدش اون الان هردومون دوتابچه داریم ولی وقتی میبینمش تپش قلب میگیرم پاهام سست ...

وای چقد منی 

ولی من ۱۵ساله ندیدمش

2801