2777
2789

تو تاپیک های قبل توضیح دادم ولی باز اینجا یه توضیح خلاصه میگم

ما چند وقت بود تو رابطه بودیم و قصدمون جدی بود ، ولی مشکل این بود که اون تو روستا بود و من شهر و من تک فرزند و نمیتونم پدر و مادرم رو ول کنم . حداقل یکی باشه وقتی که پیرن یه لیوان آب بده دستشون .

پسر عموم هم نمیتونست بیاد شهر و عموم هم مخالف بود میگفت از راه دور زن گرفتن اشتباهه . چون اون وقت توی راه اسیر میشین هی باید برین بیایین🚶‍♀️

ما هم دو طرفه و توافقی جدا شدیم 💔💔

خیلیی سختمهههه 🥲🚶‍♀️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

اصلا چرا باهاش دوست شدی😔😔😔تمام تلاشتو کن که فراموش کنی  تو اطرافیانم این موضوع بوده حتی بعد ازدواجشونم تمومی‌نداره

قبل از حذف ادمای سمی زندگیت شخصیت خودت رو سم زدایی کن
من اصلا تو کتم نمیرهنمیتونم هضمش کنمپسر قحطی اومده مگه

دقیقا همین منم اتفاقا

فردا این پسرعمو با یکی دیگه ازدواج کنه همین استارتر میدونی چقدر اسیب میبینه؟

ولی پشت هر کاربری ی قلبِ مهربونه که میتپه ❤مراقب حرفامون باشیم

منم با فامیل رابطه داشتم البته فامیل دور بود 

فاصله شهرامونم ۵ساعت بود ب همین دلیل بابام مخالف بود مادرش مخالف بود توافقی جدا شدیم ۱۵سال میگذره ولی هنو تو فکرشم تو فکرمه

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
اصلا چرا باهاش دوست شدی😔😔😔تمام تلاشتو کن که فراموش کنی تو اطرافیانم این موضوع بوده حتی بعد ازدوا ...

وای نه🤦‍♀️یعنی الان زن و شوهرشون میدونن قبلا تو رابطه بودن؟

منم با فامیل رابطه داشتم البته فامیل دور بود فاصله شهرامونم ۵ساعت بود ب همین دلیل بابام مخالف بود ما ...

متاهلی الان؟

اگه متاهلی علاقه ای به شوهرت داری؟

ولی پشت هر کاربری ی قلبِ مهربونه که میتپه ❤مراقب حرفامون باشیم
2801