2777
2789
عنوان

وقتی شوهروهمراه خوب داشته باشی پیرنمیشی چهره اتم بی بی فیس میمونه🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 1814 بازدید | 140 پست
شما هم زیبایی هم واقعا بی بی فیسیالبته یکی از علت هاشم ریزه میزه بودنتونه😍🤌🏻

قربونت قدم بلنده توعکس کوتاه افتادم🤩🌷❤️❤️

ماهدخت ونوردختم😍خدایادخترانم رو درزیرسایه الطاف ومحبتت محافظت بفرماامین🙏🙏
قربونت قدم بلنده توعکس کوتاه افتادم🤩🌷❤️❤️

نه منظورم قد نیست

کلا اندامتون ریزه اس با وجود دوتا بچه 

😍

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

به نام خدا،دعای خیر پدر و مادر😂

آخ گفتی دعای خیر پدر مادر یه چیز دیگس 

خواهرشوهر کوچیکم یه بار تو عقد طلاق گرفت 

خدا منو ببخشه چهره آنچنانی هم نداره  و بخاطر جوش مدااام دارو مصرف میکنه  سرو زبون که هیچ اونوقت یه شوهری نصیبش شده 

به معنای واقعی مرد  تمام دارو ندارشم زده به نام زنش  همشم بخاطر دعاهای زیادی بود که مادر پدرش براش میکردن همیشه دعای خیر میکردن براش

2802
آخ گفتی دعای خیر پدر مادر یه چیز دیگس خواهرشوهر کوچیکم یه بار تو عقد طلاق گرفت خدا منو ببخشه چهره آن ...

خداروشکر😍

خب دیگه میری میگردی بعدمیگی به عکس نرسیدم الان ازموقع کجابودی🤔🤔

گشنم بود بخدا 🥺جایی عکس باشم نمیرم دیگ تا ببینم 

یه شوهر  خیلی مهربون خیلی عصبی دارم🤨❤️😎 خیلی خیلی  هم دوسش دارم 🥰😘😘😘😘😍❤️💙💜
چطوری میشه اینجا عکس گذاشت

اون وسط حالت پنجره هس وسطی اونومیزنی میری روگالری عکستومیزاری خودش دانلودمیشه

چهره که غالبا به وراثت و ذخیره ژنتیکی بستگی داره ولی یار خوب اگرم باعث نشه چهرتون جوون بمونه قطعا روحتون رو جوون‌و شاداب نگه میداره 

ولی همراه بد قطعا باعث پیری زودرس میشه 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2801