2777
2789
عنوان

به نظرتون اشتباهه دخترم رو بذارم پیش پدرش و برم

| مشاهده متن کامل بحث + 7680 بازدید | 442 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

خب چه کنم؟ الان چند ساله همش میگه طلاق من بخاطر بچه نمیرم تحقیراشو تحمل میکنم ولی الان دیگه بریدم

کجازندکی میمنی 

چراهمسرت میکه طلاق

دلـــ من هواتــو کرده ~کــاش ازاون اول نبودی/تتلو♡♕ من همیشه عاشق اون تصور نادرستی که ازت داشتم میمونم.از دست دادنت به قیمت پیدا کردن خودم تموم شد، راستش بخوای می ارزید. 
2802
من اگه قبلا بود میگفتم بزار برو ولی این چندروز که دخترم مریض شده فهمیدم هیچ وقت نمیشه دختر بچه رو ره ...

منم تا الان بخاطرش تحمل کردم. اصلا طاقت دوری و تنهاییش رو ندارم موندم

بابا گناه داره دخترت... من و خانوادم سه طبقه زیر خط فقریم ،ولی همه چی رو بخشیدم فقط حضانت بچمو گرفتم ...

به خدا من مهرم نمیخام. حاضرم تو زیرزمین زندگی کنم دخترم نمیاد شهر دیگه. وگرنه بخدا میبردمش. من پول نمیخام. خانواده منم پول ندارن همین شده چوب تو سرم. مدام بهم میگه ننه ببا گدا. دلم سوخت از گداها زن گرفتم. 

وضعیت مالی همسرت خوبه؟ راستی تا الان برای مشکلاتتون پیش مشاور زوج درمانگر رفتین؟

وضعش عالیه. همینو همش میکوبه تو سرم. پشیمونه که زن بی پول گرفته. فکر میکنه چون پولداره من باید لال باشم و هیچی نگم. تازگی فهمیدم با دوستاش رفته سفر مجردی. من ناراحت شدم قهر کردم حالا میکه برو گمشو ظلاق لیاقت منو نداری. بهم توهین میکنه. 

منم تا الان بخاطرش تحمل کردم. اصلا طاقت دوری و تنهاییش رو ندارم موندم

فکر نکن که بری فکرت راحت میشه و نفس راحت میکشی و ...

نه بدتر روحت و فکر و ذهنت میمونه پیش دخترت و نمیتونی راحت و آسوده زندگی کنی 

سعی کن بخاطر دخترت بجنگی و درستش کنی 

از این اختلافا تو زندگی هممون هست یا یه مدت بوده ، زمان میگذره و همه چی رو درست میکنه 

ولی درکل اگه میتونی طلاق عاطفی بگیری یعنی کار به کارت نداشته باشه و فقط بخاطر دخترت بمونی . چون اینجور که میگی مادرو پدرت تو خونه کوچیک مستاجرن که نمتونن خرجتونو بدن،نتونن خرجتم بدن ،پشتت نیستن،پشتت نباشن هم درهمون حد که الان از حرفای شوهرت اذیتی اونحا از حرفای پدر مادر و خواهر برادر ناراحتی.

لااقل میمونی که اسم پدر سر بچت باشه.

تونستی راضیش کن یه خونه برا تو و دخترت اجاره کنه،خودت سرکاربری

نمیدونم. نمیدونم اگه تنهاش بذارم بتونه از پسش بربیاد یا نه. ولی کلا کارش زیاده بچم خیلی تنها میمونه

تنها نذار دخترت رو

هیچ کس مثل تو نمیتونه قلبش بتپه برای دخترت 

توی سن حساسی هست

بلوغ بحران نوجوانی 

تو نرو

اگه بری همه چی علیه تو میشه حتی قانون 

اگه گفت طلاق

بگو خودت برو درخواست بده

2801