2777
2789
عنوان

به نظرتون اشتباهه دخترم رو بذارم پیش پدرش و برم

| مشاهده متن کامل بحث + 9397 بازدید | 443 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

بابا گناه داره دخترت... من و خانوادم سه طبقه زیر خط فقریم ،ولی همه چی رو بخشیدم فقط حضانت بچمو گرفتم.. دلت میاد تنهاش بذاری... کار به قانون گه این مملکت بکشه سالی یه سکه برات میبرن! همون صد تونم از دستت میره.. اگه میخوای طلاق بگیری بچتم ببر

همون دیگه. موندم چکار کنم

اگه بامشاوره مشکلتون حل میشه حتما بمون و درستش کن چون میگی پدرت هم مستاجره برگردی پشیمون میشی سختت میشه

بشین قشنگ باشوهرت حرف بزن.بگو من و تو مسؤل این بچه ایم بیابخاطر این خودمونو درست کنیم‌.اصلا نگو بخاطر شرایط پدرم نمیتونم برگردم و...بگو بخاطر بچه آسیب میبینه و....

بعدشم عزیزم اگه درآمد خوبی داده و تو رفاه نسبی هستی چکارش داری بزار هر گوری میره بره و بیاد والا بخدا😂

دخالت نکن توکاراش از زندگیت لذت ببر

وای نه هنوز بچس آسیب میبینه باید مادر بالا سرش باشه ممکنه بخاطر کمبود محبت و .... بره طرف یه پسری و ...

منم از همین چیزا میترسم. ولی بی پول و بی خونه چطور از پسش بربیام. الان با صد تومن باید ۱۲ ۱۳ میلیون کرایه بدم. چه کاری پیدا کنم انقدر پول بدن و خرج خونه و لباس هم دربیاد

۱۱

همسن دخترمنه

تو رو خدا تنهاش نزار

دلـــ من هواتــو کرده ~کــاش ازاون اول نبودی/تتلو♡♕ من همیشه عاشق اون تصور نادرستی که ازت داشتم میمونم.از دست دادنت به قیمت پیدا کردن خودم تموم شد، راستش بخوای می ارزید. 
نمیدونم. نمیدونم اگه تنهاش بذارم بتونه از پسش بربیاد یا نه. ولی کلا کارش زیاده بچم خیلی تنها میمونه

معلومه ک نه

دلـــ من هواتــو کرده ~کــاش ازاون اول نبودی/تتلو♡♕ من همیشه عاشق اون تصور نادرستی که ازت داشتم میمونم.از دست دادنت به قیمت پیدا کردن خودم تموم شد، راستش بخوای می ارزید. 
2801