2777
2789

همسرم خیلی خودخواهه. دلش میخاد تو‌زندگی هر کاری میکنه من اصلا دخالت نکنم اعتراض نکنم اصلا نپرسم کجایی چرا میری میای. هر بار هم اعتراض یا قهر کردم کلی حرفهای زشت زده بهم و گفته طلاق. مثل الان. دیگه بریدم. مهریه هم فقط میخاد صد میلیون بده. میگه چون بچه رو میخای مهر نمیدم. اینجا هم با صد میلیون من نمیتونم خونه بگیرم چون اجارش خیلی بالا میشه شاغل هم نبستم. از یه طرف دخترم نمیاد شهری که پدر و مادرم هستن اونا هم مستاجرن. دخترم همش گریه میکنه میگه نرو اینجا بمون شوهرم هم از یه طرف میگه برو گمشو. دلم نمیاد دخترمو بذارم برم ولی الان که بیکارم چکار کنم؟ درسته یه دختر بچه رو تنها بذارم برم یه شهر دیگه؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

همسرت میتونه از دخترت مراقبت کنه؟ جای پدرو مادرد براش پر کنه؟ کاری کنه کمبود حس نکنه؟

وزن اولیه:۷۶☹️  هدف اول:۷۰🤍    هدف دوم ۶۵🤍      هدف سوم ۶۰🤍     هدف چهارم ۵۸🤍   هدف اول تیک خورد🤭  هدف دوم تیک خورد🥹
2802
همسرت میتونه از دخترت مراقبت کنه؟ جای پدرو مادرد براش پر کنه؟ کاری کنه کمبود حس نکنه؟

نمیدونم. نمیدونم اگه تنهاش بذارم بتونه از پسش بربیاد یا نه. ولی کلا کارش زیاده بچم خیلی تنها میمونه

برو پیش یه وکیل حاذق. ولی اول کار پیدا کن بعد هر تصمیمی می خوای بگیر خواهر

کار پیدا نمیشه خواهرجان. میگردم ولی نیست‌. هیلی جاها از امنیتش میترسم برم

2801