2777
2789
عنوان

آموزشگاه زبان درقزوین معرفی کنین

41 بازدید | 8 پست

سلام و عرض ادب

دوستان میخاستم راهنمایی بفرمایید درشهر قزوین کدام آموزشگاه زبان انگلیسی رو معرفی میفرمایید که برای بزرگسالان ،آموزش درستی داشته باشن

خودم قبلا کیش مهررفتم اما چون پایه ام ضعیف هست گفتن حتما باید کلاس خصوصی بیای تا به سطح پایه ما برسی.درحال حاظر به آکادمی سروش و اوستا فکر میکنم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

وقتت رو تو کیش مهر هدر نده خوب نیست 

گویش خوبه خصوصی بردار .

اوستا هم اصلا خوب نیست 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
اموزشگاه سفیر از پایه شروع میکنن؟یا مجدد کلاس خصوصی باید برم؟من در زبان انگلیسی حروف رو به زور یادمه ...

عزیزم حروف رو خودت کار کن انقدر سخت نیست ، ولی احتمالا کلاس هایی دارن برای بزرگسالانی که چیزی بلد نیستن❤

اموزش زبان انگلیسی با ماهی 50 هزارتومن  
وقتت رو تو کیش مهر هدر نده خوب نیست گویش خوبه خصوصی بردار .اوستا هم اصلا خوب نیست

گویس از اشناهامون هستن.مسیرش برام سخته.ممنونم از،یاداوریتون خودم تو ذهنم نبود😊😊😊