2777
2789
عنوان

جدیدا خیلیییی

105 بازدید | 18 پست

سرما می خورم نمی دونم علتش چیه

آزمایشم مشکل و کمبود خاصی نداشت فقط نوتروفیلم زده بود L که اونم دکتر فوق تخصص ازش ایرادی نگرفت گفت همه چی عالیه

خیلی اذیت می شم گلودردو ابریزش اخر سری هم همیشه یه دوره سرفه و سینه درد شدید می گیرم تا ۱ ماه جونمو می گیره

قرص های مولتی ویتامین بخور قرص جوشان ویتامین سی

با ناهار قرص زینک می خوام بخورم

با فاصله یدونه جوشان هم می خورم خدا کنه زودتر خوب بشم اخه وقت استراحتم ندارم🥲

می ترسم خیلی خودمو ببندم به مسکنو داروی سرماخوردگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با ناهار قرص زینک می خوام بخورمبا فاصله یدونه جوشان هم می خورم خدا کنه زودتر خوب بشم اخه وقت استراحت ...

سرماخوردگی اول پاییز خوبه

تمام آب ها و اخلاطی ک تابستون تو بدن جمع شده، دارن خارج میشن

هرچی مسکن و دارو بخوری، اونا تو بدن سرکوب میشن و میمونن

ب نظر من برو متخصص طب اسلامی 

ازینا ک میان تلویزیون صحبت میکنن

خیلی خوبه

واقعا موثره

2802
سرماخوردگی اول پاییز خوبهتمام آب ها و اخلاطی ک تابستون تو بدن جمع شده، دارن خارج میشنهرچی مسکن و دار ...

چقدر اینجا تبلیغ طب اسلامی می شه

من برای مشکل ریزش موهام طب سنتی و هم اسلامی رو تجربه کردم تاثیر ندیدم دیگه حالا اصلا قبولشون ندارم بخاطر همین

عزیزم حتما بدنت ضعیف شده که اینطوری میشیچیزای مقوی مثل میوه و بادام و گردو زیاد بخورد

از نظر تغذیه مشکلی ندارم 

میوه زیاد می خورم مرتب هم مغزیجات و گردو و.... مصرف دارم چشم حتما این چند روزه هم مصرف می کنم

من دانشجو شدم یه شهر سردسیر خودم جنوبی ام

شاید از اونجا میام اینجا سردو گرم می شم که اینجور سرم میاد😂😂

مرسی از نظرت🥰

من وارد نیستم در این زمینه ولی اگه هاشیموتو دارید، سیستم ایمنی شما ممکنه به خوبی بقیه کار نکنه و بیشتر عفونت یا مسمومیت غذایی بگیرید.

اینجا هم می تونید بپرسید. جواب آزمایش رو هم می تونید آپلود کنید

Drhast

من وارد نیستم در این زمینه ولی اگه هاشیموتو دارید، سیستم ایمنی شما ممکنه به خوبی بقیه کار نکنه و بیش ...

اخه به تازگی شاید دوسالی هست اینجوری شدم

هاشیمیتو نمی دونم چی هست ولی پزشک فوق تخصص گفت مشکلی نداری 

2801