2777
2789
عنوان

چرا من بلد نیستم نخ بدم

97 بازدید | 11 پست

طرف ازین سفت ها هست بنظرم 

منم دلم نمیخواد سبک سر جلوه کنم 

خاک تو سرت چرا اینطورییییی🦦😪برو خواستگارییییی ازدواج کنننن بی عرضه

بنظرتون چطور ب کسی ک فقط شمارشو دارم و سالی ماهی یه بار استوری میذاره نخ بدم🤣

کورد نیستم :) 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
البته اگه حضوری دیدیش

وقتی مبینمش فقط سلام احوال پرسی و گاهی ی سوال درمورد کارم میپرسه اخه حوزه کاریمون یکیه 

ب راحتی میتونم ی پسر معمولی رو بکشونم سمت خودم ولی نمیخوام ازینا ک راحت وا میدن شروع میکنم لاس زدن با دختر. 

اینو میخوااااممممم🥲

خیلی جالبه که بعضی مردا بجای نشون دادن مردونگی و رفتن به خواستگاری و قبول تعهد و ازدواج و لذت حلال دغدغشون اینه چجوری یه رابطه حرام و گناه رو آغاز کنن و عجیب تر از اون دخترایی ان که زود گول میخورن و با اینها دوست میشن

در دنیا چیزی از امام زمان مهمتر نیست🩷
منم دقیقا پرسنل یه فروشگاهم تا کراش میاد خرید بهم میگه سلام سرم پایینه بعد سرشو میاره نزدیک میگه حال ...

باز خوبه تو این فازا نیست سرشو میاره جلو

بعد تو چرا خندت میگیره🥲😂

خیلی جالبه که بعضی مردا بجای نشون دادن مردونگی و رفتن به خواستگاری و قبول تعهد و ازدواج و لذت حلال د ...

اهوم خجالتم نمیکشن از سنشون 

ولی ایشون خیلی سفته نمیدونم کسی رو داره یا کلا پا نمیده 🥲یا امادگی ازودواج نداره اهل دوستی ک میدونم نیس

باز خوبه تو این فازا نیست سرشو میاره جلوبعد تو چرا خندت میگیره🥲😂

خب سخت میشه دیگه نمیتونم دلش رو بدست بیارم چون یه جوری گرم صحبت میکنه سلام حال شما خوبه سرشو میاره جلو انگار دکتره🤣🤣🤣 همکارم همش بهم میگن خانم خوشبخت(فامیلی پسره)