2777
2789
عنوان

خیلی خندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 19 پست
مثل داداش منه اونم یه سره حرف میزنه اگه بهش گوش ندی یا بگی بسه و... دلش میشکنه

و خیلی هم سخته

وسط حرفاش کلی سوال سخت میپرسه که باید جواب بدی

حرفاشم درباره بازی و سلاح و ماشین و چمیدونم تانک جنگی و... 

نمیتونی هم الکی تظاهر به گوش دادن کنی

همه رو باید با حوصله گوش کنی که وسطش سوال کرد بتونی جواب بدی لو نری

گوش دادن به حرفاش خیلی سخته چون چیزایی که میگه واقعا برا من حوصله سر بره

از لول های بازیش میگه از مرحله ها از ارتقای خودش 

بعذ مثلا میپرسه حالا بنظرت تو فصل چند میتونم سرباز قوی بخرم؟ بنظرت دشمنا فصل بعدیش چجوری میشن؟ بعد باید فکر کنی بتونی جواب بدی اگرم اشتباه جواب بدی یه آهی میکشه و میگه هِعی😞 من دارم برا کی حرف میزنم

اصلا یه وضعیه😫💔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

و خیلی هم سختهوسط حرفاش کلی سوال سخت میپرسه که باید جواب بدیحرفاشم درباره بازی و سلاح و ماشین و چمید ...

وای وای مثل اون یکی برادر زاده ام اونم پسره

چقددددددر شبیه داداش شماست

امام صادق می فرمایند :دعا کن و نگو که کار از کار گذشته!هیچ دری کوبیده نمی شود،مگر اینکه روزی به روی کوبنده آن باز شود
ماشاالله ۴تادخترچه خونه ی باحالی

اره ولی کلی سختی های دیگه ای هم داره...

امام صادق می فرمایند :دعا کن و نگو که کار از کار گذشته!هیچ دری کوبیده نمی شود،مگر اینکه روزی به روی کوبنده آن باز شود
2802