2777
2789

اگه جوان یا کودک باشه نمیتونم

💜مجنون مایکل 💜زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفورش‌ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن‌ها من را خل خطاب کردند. آن‌ها مرا هم‌جنس‌باز خطاب کردند. آن‌ها مرا بچه‌باز خواندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن‌ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند
جالبه من پشتمو کردم و اومدم تو گوشی 😂

من جرعت ندارم چون بابامه😂

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  سوالی در مورد رشته انسانی و پشت کنکور بودن داشتید تا حد توان خوشحال میشم کمکتون کنم🌱❤️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

رابطمون خوبه واینکه فامیلای بابام خیلی رو این چیزا حساسن ناراحت میشن که هیچ پیش اومده با طرف چند سال ...

حقیقتا من بودم نمیرفتم باز خودت بهتر میدونی من کاری به عمم ندارم خودم برای دل خودم نمیرفتم

2802
حقیقتا من بودم نمیرفتم باز خودت بهتر میدونی من کاری به عمم ندارم خودم برای دل خودم نمیرفتم

همون خودمم دلم نمیادباز نمیدیدمش شاید ناراحت نمیشدم ولی این کلا بچگیاش خونه ما بود بابام اونقد گریه کرده بود که نگو اصلا خیلی بد بود 

بابا عشق بابا همه چیز الهی قربونش بشم دلم براش تنگ شده

عزیزمممم

سایش مستداممم

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  سوالی در مورد رشته انسانی و پشت کنکور بودن داشتید تا حد توان خوشحال میشم کمکتون کنم🌱❤️
عزیزم خدا صبر بده ، با شوهرت صحبت کن اگه دوس داره همسرت بره

ممنون عزیزم شوهرمنم یه آدم یه دنده ولجبازه میترسم دعوا درست کنه فعلا من که دیگه موهامم رنگ نمیکنم ببینم اگه راضی شد نمیرم اگه نه که فقط یه کرم میزنم ویه لباس ساده مشکی میپوشم میرم

بهمچنین برای شما ❤

چقد خوبه اخر شب همو میبینیم اینجا

ممنون عزیزم شوهرمنم یه آدم یه دنده ولجبازه میترسم دعوا درست کنه فعلا من که دیگه موهامم رنگ نمیکنم بب ...

باز هم اگه مجبور شدی حتما از پسرعمت و عمت اجازه بگیر و به عمت حتمابگو بخاطر خانواده شوهرت مجبوری

اره عزیزم کاش گم نکنیم همو

ایشاللله

تشنمه جرعت ندارم برم اب بخورم

عزیزم نمیتونی یک طرفه تصمیم بگیری 

همسرت هم صد در صد برای عروسی خواهر زاده ش خوشحاله 

اگر شما نری تا عمری اون عروس میگه زن داییم عروسیم نیامد 

دو تا وصلت خانواده که شکل میگیره 

یعنی تو خوشی و غم کنار هم 

شما بخاطر همسرت باید شرکت کنی توی شادیش 

و همسرت هم بخاطر شما باید توی مراسم پرسه شرکت کنه 

از هردو طرف شما الان وسط ماجرا قرار گرفتی 

با پدرت به عنوان بزرگتر برو خونه عمه ت

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2801