2777
2789
مثل منی عزیزم نماز صبحو بخونیم و شوهرو بفرستیم بره سرکار و بخوابیم تا لنگه ظهر

خیلی خوبههه🤣🤣🤣

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  سوالی در مورد رشته انسانی و پشت کنکور بودن داشتید تا حد توان خوشحال میشم کمکتون کنم🌱❤️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

آره خودم شنیدنی خیلی شوکه شدم همش قیافه اش جلو چشام بود خدارحمتش کنه طفلی

واقعا شرایط سختیه

ولی بنظرت بهشون یگی شاید درک کنن

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  سوالی در مورد رشته انسانی و پشت کنکور بودن داشتید تا حد توان خوشحال میشم کمکتون کنم🌱❤️
2802

عزیزم بستگی داره شما با بچه های عمتون چقدر رفت و امد داشته باشن و اینکه اگه رفت و امد داشته باشین باید از اونا کسب اجازه کنید ولی کاش این رسم بیفته که فردی که مرده خدا رحمتش کنه و باید عمتون که بزرگتر بود به همه ی فامیل اجازه میداد باز هم روابط شما همه چیز رو مشخص میکنه

وای چه سخته برا کدوم شهری گلمانشالله هرچی خیره پیش بیاد یا میخوای به خواهر شوهرت بگو عزا داریم ببین ...

تبریزیم عزیزم امروز کارت پخش میکردن برا مامان بابای منم کارت داده بودن گفتیم دیگه عزاداریم اونانمیتونن بیان وپرسی چی شده گفتیم ولی به روی مبارکش نیاورد حتی نگفت خدا رحمتش کنه کارتا رو هم پخش کردن نمیشه که دست خواهرشوهرمم نیس که خانواده داماد باید راضی باشن

خیلی خوبههه🤣🤣🤣

امشب منو مثل ی کودکی که ارشاد میکنن نشسته میگه عمرت کم میشه هزار تا بیماری هست شبا بخواب هیچی خواب شب نمیشه بعد من گفتم باشه بزار برم تو نی نی سایت بکم مطالعه کنم میخوابم بعدش 😐

تبریزیم عزیزم امروز کارت پخش میکردن برا مامان بابای منم کارت داده بودن گفتیم دیگه عزاداریم اونانمیتو ...

وای ارع تبریزا شنیدم خیلی حساسن

ارع اینم هست دیگه وقتی ک دیگع کارتو پخش کنی راهی نداره 

بنظرم پس همون کاری که خودت گفتیو حتما انجام بده و اینکه عزیزم بهت تسلیت میگم🙏🏻

متاهل🩷🍃
عزیزم بستگی داره شما با بچه های عمتون چقدر رفت و امد داشته باشن و اینکه اگه رفت و امد داشته باشین با ...

رابطمون خوبه واینکه فامیلای بابام خیلی رو این چیزا حساسن ناراحت میشن که هیچ پیش اومده با طرف چند سال قهر بودن سرهمین مسائل😑😑خیلی کینه ای هستن ومتعصب براهمین میترسمم برم اجازه بگیرم 

امشب منو مثل ی کودکی که ارشاد میکنن نشسته میگه عمرت کم میشه هزار تا بیماری هست شبا بخواب هیچی خواب ش ...

وااای

منم جلسه بابام‌گزشاته بود

با ذکر مثال

ک فلانی شب خابید ۱۰۰ سال زنده بود

فلانی شب بیدار بود ۵۰ سالگی مرد

وای ارع تبریزا شنیدم خیلی حساسنارع اینم هست دیگه وقتی ک دیگع کارتو پخش کنی راهی نداره بنظرم پس همون ...

فامیلای بابای من که دیگه افتضاح حساس ان اینم که دیگه تازه پیر نیست واویلا ....ممنون عزیزم خدا اموات شما روهم بیامرزه خدا خودش به خیر کنه فقط خودمم استرس گرفتم 

2801