2777
2789
عنوان

دیگه درست میشه

91 بازدید | 16 پست

ب نامزدم گفتم حرومزاده و پدرش هم فوت شده نفسم بالانمیادبدنم میلرزع خانوادش فهمیدن گفتن قیدشوبزن ازخودشوخواهرش معذرت خواهی کردم اما انگارهیچ چیزدرست نمیشه خاله اش خیلی منودوس داشت بنظرتون برم پیش خاله اش؟؟

چرا همچین حرفی زدی؟

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
فک کردم خیانت کرده

چطور شد که به گوش خانوادش رسید خودش گفت؟

بنظرم اگه بری پیش خاله‌ش اوضاع بدتر میشه به هرحال یه طرف قضیه خواهرشه، همون از خودش و خانوادش معذرت خواهی کنی و تلاشتو کنی تا اگه شد دوباره باهات دلش صاف شه کافیه

واسطه نفرست

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
نه اون حرومی رو ولش حالا انگار خودشون تو عصبانیت فحش نمیدن نباید معذرت خواهی میکردی اینطوری خودتو کو ...

نمیشه عزیزم نمیتونم جونم ب جونش وابسته اس خودش همیشه موقع بحث میومدبه دست وپام میفتاد

نمیفته گفت دیگه خانوادم نمیزارن باخانوادت صحبت کن بگین دیگ ایناراضی نمیشن

وانمود کن بی خیالش شدی بهش بگو باشه اتفاقا خواستگار جدید واسم اومده بعد دو سه روزی صبر کن اگه به غلط کردن نیفتاد

عزیزم آیه ۱۱۵ انعام رو ۵ بار بخون در روز

هر روز بخون تا آشتی

و دیگه هرگز از الفاظ رکیک استفاده نکن هیچ مردی از زنی که از این الفاظ استفاده کنه خوشش نمیاد روی واژه هات دقت کن لطفا انشالله درست میشه 

وانمود کن بی خیالش شدی بهش بگو باشه اتفاقا خواستگار جدید واسم اومده بعد دو سه روزی صبر کن اگه به غلط ...

اتفاقا ۴ روز صبرکردم نیومد گفت من خانوادم دنبال بهونه بودن

پس شانس آوردی ببین اونها ک دنبال بهانه بودن احتمالا اگر عروسی میکردین و بعد یکی دوسال واسه شوهرت معمولی میشدی بلافاصله خانواده اش زیر پاش میشستن تا تو رو طلاق بده اونوقت بدبخت میشدی، شانس آوردی که اون فحش رو دادی وتمام، به نظرم  جوونی و زیبایی  خودتو بردار برو سراغ خانواده ای که تو رو به عنوان عروسشون قبول داشته باشن نه اینکه دنبال بهانه باشن تا بندازنت دور. 

2801