2777
2789
عنوان

میخوام طلاقمو بگیرم

222 بازدید | 23 پست

سلام 

نزدیک یک سالی هست ک عقدم شوهرم دوسم داره 

و خودمو به همسریش مجبور کرده بودم چون عاشق ینفر دیگم پنج سالی باهاش بودم و همو خیلی میخوایم ولی بابام غریب نمیداد و مجبور شدم بخاطر مساعل خانوادگی و مشکلاتی ک تو خونه بود نمیشد با خانواده دیگ زندگی کرد .... بحث تجاوز بوده دوستان واس همین مجور شدم پسر عموم رو قبول کنم الان خیلی پشیمونم هرچقد بهش فکر میکنم چاره ایی نداشتم ولی نمیتونم اونو هیچ جوره فراموش کنم بنظرتون بگم ک عاشق یکی دیگم ک منو طلاق بده اخه عمرا طلاقم بده هرکاری کردم نشد شاید بتونم به بابام بگم که همسری ک تو خواستی درست نبوده و بهونه بشه واسم... 

بعد میری با اونی که عاشقشی؟ 

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
اره

اصن میخوادت؟

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
🙂زندگیشو یخاطرم نابود کرد تا الان ک الانه پا من ایستاده

ینی هنوز ازش خبر داری!!بنرت پدری ک قبلا نذاشته با غریبه ازدواج کنی الان میزاره طلاق بگیری با غریبه ازدواج کنی؟

عاشقمهههه ثابت کرده همجورهه

حتما خیلی عاشقته در حین متاهلی باهات میپریده

عقل نداری راحتی

آره طلاق بگیر اگه واقعا نمی خوایش ولی اومدیم طلاق گرفتی بعد اون کسی که دوسش داری با یه نفر دیگه ازدو ...

ن بابا ازدواج نمیکنه نه خانواده داره نه خونه بعدشم نمیتونه چون منو میخواد ولی نمیتونم با شوهرم بمونم دوستش دارم ولی عاشقش نیستم همش وقتی هست یاد عشقم میوقتم یا گریه میکنمو نمیتونم بهش بگم نظرتون چیه بهش بگم میترسم بلایی سرم بیارع اخ خیلی سگ میشه اگ عصبی شه 

خستم کرده از وقتی عقد کرذیم همش گریه میکنه ندارمو فلان بهمان راسته خب نداره وضعش انچنانی نی ولی بازم حرفای بدی میزنه یا بعضی وقتا بی احترامی ولی بعد میاد عذر خواهی میکنه میترسم از حرف فامیلو خانواده اگ جدا شم همه منو بد میبینن نمیدونم چیکار کنم 

ن بابا ازدواج نمیکنه نه خانواده داره نه خونه بعدشم نمیتونه چون منو میخواد ولی نمیتونم با شوهرم بمونم ...

نه بهش نگی اصلاااااا 

امکان داره نتونی طلاق بگیری بعد همه اش طعنه بزنه 

تازه شاید بهت حمله کنه  

2801