2777
2789

فقط مزایا و معایب رو بگید

اگه دانشجو نیستید از اطرافیانتون بگید

خیلی گیجم برای آینده‌ام

(چیزی بگید که توی نت نباشه)

نظرسنجی

پرستاری راحت میتونی مهاجرت کنی ولی حقوقش نسبت به پزشکی کمتره

پزشکی درسشم خیلی سنگین و زیادن و شغلش به جز قسمت جراحی نسبت له پرستاری مقداری راحتره

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

پرستاری راحت میتونی مهاجرت کنی ولی حقوقش نسبت به پزشکی کمترهپزشکی درسشم خیلی سنگین و زیادن و شغلش به ...

متشکرم از اطلاعاتت

مامایی چطور اطلاعی ندارید که توی سال ۱۴۰۳ چطوریه؟

2802
متشکرم از اطلاعاتتمامایی چطور اطلاعی ندارید که توی سال ۱۴۰۳ چطوریه؟

خواهش میکنم.نه متاسفانه مامایی رو نمیدونم

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨

پزشکی هفت ساله پرستاری و مامایی چهار سال ،برای مامایی باید خیلی زرنگ باشی که بری سرکار ولی پرستاری از ترم سه به بعد کاراتون عملیه دو سالم طرح دارید بجز اون چهار سال ینی میرید بیمارستان و کار میکنید این باعث میشه تو آزمونهای استخدامی راحت تر قبول شید .بخوام از لحاظ درآمد و پرستیژ اجتماعی به ترتیب بگم اول پزشکی بعد پرستاری بعد مامایی .با مامایی هم میشه اگه ادامه بدی مطب بزنی پرستاری رو ارشد بگیری سوپر وایزر بخش میشی در آمدت دو برابر میشه و کارت راحت تر دیگه جونم برات بگه ..همین سوالی داشتی بپرس

پزشکی هفت ساله پرستاری و مامایی چهار سال ،برای مامایی باید خیلی زرنگ باشی که بری سرکار ولی پرستاری ا ...

مرسی ممنون از اطلاعاتت

آره اینایی که گفتی رو میدونم

حافظه‌ی پزشکی ندارم ولی دوستش دارم رویاییه

مامایی‌ رو به پرستاری ترجیح میدم چون درسهاش عملی و تخصصی تر از پرستاریه ولی بازم میترسم ذهنم بیش فعالی داره

مرسی ممنون از اطلاعاتتآره اینایی که گفتی رو میدونم حافظه‌ی پزشکی ندارم ولی دوستش دارم رویاییهمامایی‌ ...

این دیگه سلیقه ایه هر چیزی رو که علاقه ی بیشتری بهش داری باید انتخاب کنی من بعنوان مشاور فقط راهنمایی کردم که جامعه کدومشو بیشتر قبول داره