2777
2789
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 112 بازدید | 24 پست
منم درد داشتم ۱۰ روز اول وخونریزی. ۱۰ روز بعدش فقط خون ریزی خفیف بود.بعدشم سر تایمم پریود شدم۷ روز.د ...

من دردای خیلی شدید داشتم مخصوصا آخراش اما اولین روزی دردم شروع شد از پهلو شروع شد و خیلیی شدید بود جوری ک داشتم میمردم من عقلم نمیکشید اطلاعات نداشتم راجبش دکترام ک یکی از یکی نفهم تر

من اونموقع اره درد معقد داشتم شدیدبعد کلا تشخیص نمیدادن تا۲ ماه موند تو لوله ک اخر سرم اونجوری کارم ...

🥺عزیزم.انشالله ک سلامت باشید جفتتون🤲💚

بعد چند وقت اقدام کردی؟

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دردای خیلی شدید داشتم مخصوصا آخراش اما اولین روزی دردم شروع شد از پهلو شروع شد و خیلیی شدید بود ج ...

😥منم درد پهلو و مقعد 

ولی بازم گهگاهی پهلوی درد میگیره عادیه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2802
😥منم درد پهلو و مقعد ولی بازم گهگاهی پهلوی درد میگیره عادیه؟

وقتی ک بتا صفر شده دیگه جای نگرانی نیس اگه ی وقت خیلی درد داشتی همون ی بتا بده باز ولی عادیه منم تا مدتها بعد بارم اون دردا رو داشتم حتی تا ۵۰ روز بعد عمل افتادم ب لکه بینی بازم ترسیدم ولی خوب گذشت چیز خاصی هم نبود

۳ سال تموم تو دکترا بودم تا خدا لطف کرد بهم مرسی عزیزم انشالله ک شما هم تن خودت و دخترت سلامت باشه

وای خدا خیلی برات خوشحال شدم.خدا برات نی نی تو حفظ کنه مهربون. با یه لوله باردارشدی😍خدارو هزارمرتبه شکر❣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی ک بتا صفر شده دیگه جای نگرانی نیس اگه ی وقت خیلی درد داشتی همون ی بتا بده باز ولی عادیه منم تا ...

مرسی ک تجربتو گفتی عزیزم😍❣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خدا خیلی برات خوشحال شدم.خدا برات نی نی تو حفظ کنه مهربون. با یه لوله باردارشدی😍خدارو هزارمرتبه ...

مرسی قشنگمم اره دیگه لطف خدا و معجزش شامل حالم شدانشالله خدا دخترتو حفظ کنه الانم استراحت مطلقم خیلی استرس دارم هماتوم هم دارم علائمم امروز خیلی کم شده میترسم همش