2777
2789
عنوان

بارداری

119 بازدید | 24 پست

من ماه پیش بارداری خارج رحمی داشتم ک خودش جذب شد.یه سری علامتها دارم که سر بارداری اولم ۷سال پیش یعنی سر دخترم اینطوری بودم.چند روز بعد نزدیکی  درد مقعدی شدید داشتم بعد که از تایم پریودیم گذشت  فهمیدم باردارم.الانم همون علامتها رو دارم😢یعنی باردارم؟تو این۶سال اصلا اینطوری نشدم جز ماه پیش ک خارج رحمی شدم همراه این درد و خون ریزی البته 

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
بی بی چک نداری؟

روز۱۴سیکلمه.😐تقریبا ۳شب پیش رابطه داشتم.یعنی درد تخمک گذاری میزنه به مقعد😢از خارج رحمی میترسم دیگه.ولی دردشو داشتم مثل بارداری اولم ولی باخونریزی بودش که نموند چون تو لوله بودش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خارج رحمی ک خودش جذب نمیشه دختر دارو هم نگرفتی یعنی؟دوباره سونو دادی؟؟من تجربه خارج رحمی دادم خودمم

آره خدابهم رحم کرد😭خیلی زیاد هوامو داشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره خدابهم رحم کرد😭خیلی زیاد هوامو داشت

خدارو شکر خدا ب دخترت نگاه کرده عزیزم

من از مرگ برگشتم ی لوله مو برداشتن خونریزی شدید داخلی

خیلی درد کشیدم برای همون هرکی میگه خارج رحمی بهش هشداد میدم توام باز ی سونو واژینال برو مطمئن شو ترخدا

خارج رحمی ک خودش جذب نمیشه دختر دارو هم نگرفتی یعنی؟دوباره سونو دادی؟؟من تجربه خارج رحمی دادم خودمم

بتام تا۱۵۴۱ رفت بعدش خونریزیم بیشتر شد و ۲۴۳شد بعد۲هفته۳۸ شد بعدم ۱۷ وبعدش ۰

سونو۶بار رفتم ۳بار اول نبود تو سونو.۳بار آخر بتا۳۸ تو لوله راستم بودش ک گفتن چروکیده شده و دیواره تخمک ضخیم شده انگار داره جمع میشه و ضعیف شده.و فقط دکتر سونوگرافی گفت هیچ مشکلی نداره خودش جذب میشه.بقیه دکترا گفتن مستقیم بستری بیمارستان و آمپول و دارو!اون دکتر سونوگرافی بنظرم خیلی حالیش بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدارو شکر خدا ب دخترت نگاه کرده عزیزممن از مرگ برگشتم ی لوله مو برداشتن خونریزی شدید داخلیخیلی درد ک ...

رفتم بیمارستان گفتن جذب شده و چیزی نیست و بتامم ۰شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدارو شکر خدا ب دخترت نگاه کرده عزیزممن از مرگ برگشتم ی لوله مو برداشتن خونریزی شدید داخلیخیلی درد ک ...

درد مقعدی داشتی شما؟خونریزی قرمز داشتی ژله ای مانند؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم درد داشتم ۱۰ روز اول وخونریزی. ۱۰ روز بعدش فقط خون ریزی خفیف بود.بعدشم سر تایمم پریود شدم۷ روز.درکل این وسط۵ روز پاک بودم۲۷ روز پریود بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درد مقعدی داشتی شما؟خونریزی قرمز داشتی ژله ای مانند؟

من اونموقع اره درد معقد داشتم شدید

بعد کلا تشخیص نمیدادن تا۲ ماه موند تو لوله ک اخر سرم اونجوری کارم کشید ب بیمارستان و جراحی 

من الان دوباره باردارم ترخدا برام دعا کن نی نی مو صحیح و سالم بگیرم بغلم هماتوم دارم درد دارم خیلی نگرانم 

نکنه اونطوری بشم بازم؟ 😢😭خیلی تجربه ی بدی بود و زجر آور بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801