2777
2789
عنوان

دختره میاد خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 34 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

دوستانی که میخواید به من چه به تو چه راه بندازید ببینید ایشون دووووسسست داشت عشششق کرد این موضوع رو ...

اخه من واقعا برام جای سوال بود‌ ک هدف پسره چیه اصلا 

2802
نمیتونم ریپلای کنم ببخشید@فن_فسنجون همه پسرا همینن هرکی لاشی تر باشه میره زن آفتاب معتاب ندیده تر م ...

الان دیگه دخترای هرزه از همه بهتر بلدن ادای آفتاب مهتاب ندیده دربیارن مطمئنم یه زرنگتر از خودش گیرش بیاد

@فن_فسنجون    

کلا برای هر چیزی استثنا وجود داره فامیلای ما پسرا شون همشون ببین همشون خرآب و لاشی ان ولی یه زنایی گرفتن که زنه تو عمرش هیچ غلطی نکرده ولی از طرفی هم این جمله خرابا شانس دارن و خیلی قبول دارم 

اخه من واقعا برام جای سوال بود‌ ک هدف پسره چیه اصلا

شاید دوستن دورهم جمع میشن واسه قلیون یا گلاب خوری

شایدم نه جمعشون سالمه واسه بگو بخند 

من نیلم... بزرگترین رودخانه ی دنیا💙

سرتونو نکنین تو زندگی مردم

شاید خالشه دختر خالشه دختر عمشه... 

آنا‌م❤ ۱۸سالمه 😉 حقوق میخونم💸📖 عاشق طبیعتم🥺🛤 توی این سالها یچیزی که خیلی خوب بهم ثابت شد این بود که ناامیدی عادیه، ولی میاد اون روزی که بگیم بالاخره انجامش دادم☺ حتی توی سردترین روزها، خورشیدطلوع میکنه☀

نه دلت واسه کسی بسوزه نه چیز دیگه... 

ب من چه ب ما چه به بقیه چه! 

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))                    برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                      #مدافع حقوق کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، میانسالان، مسن ها، خانم ها،آقایون 🥲                        بعضیا به جای تعقل و تفکر "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، تفکر کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                                          اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨

حالا وقتی میگیم رابطه و ازدواج تو این دور و زمونه که مردا خیانتکارن دیگه بدرد نمیخوره ی عده گارد میگیرن 

خانوم معلم کوچولوهای آینده  💗🩷                                                                                                                                                                      
کسی که میاره خونه اسکله همونو بگیره؟

یعنی دختره رفته خونه پسر چیزه

اونوقت پسره دختر آورده خونش چیز نیست

😳😐😐😐

وات د... 

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))                    برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                      #مدافع حقوق کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، میانسالان، مسن ها، خانم ها،آقایون 🥲                        بعضیا به جای تعقل و تفکر "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، تفکر کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                                          اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨
2801