2777
2789
اینم روزی یک صفحه به مدت چهل روز؟

چیزی که من توی کتاب خونده بودم  باید هر روز بنویسی تا زمانی که برآورده بشه 

و البته که اگر با ایمان قلبی و باور درست حسابی بنویسی زیاد طول نمیکشه 

یک صفحش مهم نبود فقط نوشتن چیزایی که آرزوته مهم بود

اگه میخوای هیچوقت صدای شکستن قلبتو نشنوی، هیچوقت به به  کسی  اعتماد صد درصد نکن، همه چیز از همه کس برمیاد آدما عوض میشن...😪🌹

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

چیزی که من توی کتاب خونده بودم باید هر روز بنویسی تا زمانی که برآورده بشه و البته که اگر با ایمان ق ...

مرسی عزیزم 

امیدوارم از فردا بتونم بنویسم و امیدوارم که اوکی بشه

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
2802
دوستان این موضوع روشای مختلفی داره روشا چندان مهم نیست و ۳ تا چیز اصلی هست که خیلی مهمه یکی توکل از ...

آفرین دقیقا👍👍👌

اگه میخوای هیچوقت صدای شکستن قلبتو نشنوی، هیچوقت به به  کسی  اعتماد صد درصد نکن، همه چیز از همه کس برمیاد آدما عوض میشن...😪🌹
مرسی عزیزم امیدوارم از فردا بتونم بنویسم و امیدوارم که اوکی بشه

همون دیگه من گاهی یادم میره یا تنبلی میکنم و وقفه میفته 

نباید وقفه بیفته 

ایشالا که میرسی من مطمئنم اگر این راهو بری و بنویسی البته

به هرکددم از دوستام گفتم و انجام دادن رسیدن خداروشکر 

همون دیگه من گاهی یادم میره یا تنبلی میکنم و وقفه میفته نباید وقفه بیفته ایشالا که میرسی من مطمئنم ا ...

در مورد ازدواج رسیدن دوستانتون؟

اگر بله حدودا چقدر بعد از نوشتن؟

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
در مورد ازدواج رسیدن دوستانتون؟اگر بله حدودا چقدر بعد از نوشتن؟

نه درمورد خونه خریدن کمتر از یه ماه

من بیست روزه یه دفتر برداشتم اولش نوشتم امضا کردم

حالام راجبش از خدا شکر گذاری میکنم 

واقعا تاثیر داره 😍

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
      تیکر آرزومه گلم ... خدایا من تلاشمو کردم منتظر معجزه و لطف تو عم...من یه دختر قوی وشاد پر انرژیم✌️🏻😌که به خودم قول دادم قوی و شاد باشم و حرفای چرت بقیه رو به کتفم بگیرم😌😂تاپیک های منفیمو دیدی محل نده قبل از تصمیم موفق بودنمه😂و حالا ب توکل و کمک خدای مهربونم 1403/07/30 زندگی من تحول خیلی مثبتی خواهد داشت😍❤️تاریخ امضا1403/05/22ساعت۲۰:۲۴روز دوشنبه
اتفاقا منم سومی که نگفتم راجب همین بود تا حدودی😂🤦🏻‍♀️خواستتو بنویس: ازدواج با اقای فلانی که مثلا ...

هر روز یه آهنگ شاد که میخوای تو تالار بزاری موقع ورود عروس و داماد بزار و گوش کن و خودتو عشقتو تصور کن ،۱۰۰٪ اون اتفاق با همون جزئیاتی که تصور کردی و حتی همون آهنگ به حقیقت می پیونده

من بیست روزه یه دفتر برداشتم اولش نوشتم امضا کردمحالام راجبش از خدا شکر گذاری میکنم واقعا تاثیر داره ...

عزیزمممم🥰❤️ چقدر خوشحال شدم واستتتتت ایشالا به همه آرزو هات برسی🤩

توروخدا برای حاجتم دعا کنید🥲🙏🏻
همون دیگه من گاهی یادم میره یا تنبلی میکنم و وقفه میفته نباید وقفه بیفته ایشالا که میرسی من مطمئنم ا ...

بعضی وقتا که تنبلی میکنم یا یادم میره 

پیش خودم میگه خاک بر سرم که واس خواسته ی خودمم یادم میره از خدا تشکر کنم اونم فقط ۴۰ شب🤦🏻‍♀️

توروخدا برای حاجتم دعا کنید🥲🙏🏻
2801