2777
2789
عنوان

اینجا کسی مشکل هورمونی داره

56 بازدید | 22 پست

من رو چونم موهای تیره درمیاد ، موهام وحشتناک می ریزه ، خسته و کلافه هستم ، جوش هم که دارم دوستم مثل من بود گفتن مشکل تنبلی تخ.مدان داره ولی میگه قرص نمیخوره داره رو سبک زندگیش کار می‌کنه بنظرتون اینجوری جواب میده؟

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

حالا من چی که ازمایش دادم مکل هورمونی ندارم ولی جوش وریزش مو دارم😫

🥀🖤کس پیش تو دم ز زور بازو نزند🥀🖤       🥀🖤 کو انکه برابر تو زانو نزند🥀🖤        🥀🖤لب تشنه ز علقمه‌گذشتی اری🖤🥀.       🖤🥀دریا که به رودخانه رو نزند🖤🥀
من تنبلی دارم عزیزم اره با اصلاح بهتر میشه ولی خوب نمیشه باید رعایت کنی

میشه بگید برای درمان چیکار میکنید ؟ چی رو باید رعایت کنم آخه خودم هنوز دکتر نرفتم اطلاعی ندارم

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️
جدی؟ شاید استرس داری

استرس که زیاد دارم 🤦🏼 شمام حتما باید بری اول ازمایش 

🥀🖤کس پیش تو دم ز زور بازو نزند🥀🖤       🥀🖤 کو انکه برابر تو زانو نزند🥀🖤        🥀🖤لب تشنه ز علقمه‌گذشتی اری🖤🥀.       🖤🥀دریا که به رودخانه رو نزند🖤🥀
کبدت مشکلی نداره؟

فکر نکنم اخه رفتم متخصص غدد ازمایش نوشت برام

میشه بگید برای درمان چیکار میکنید ؟ چی رو باید رعایت کنم آخه خودم هنوز دکتر نرفتم اطلاعی ندارم

متاهلی اگه اره برو دکتر  زنان برات سونو  داخلی انجام بده

به من قرص داد که بهم نساخت نخوردم جوش میزنم من که با کم کردن شیرینی و فست فود و روتین یکم بهتر میشه 

من میخام اقدام کنم واسه بارداری واسه همین قرص نمیخورم

شما هم برو دکتر حتما 

ولی من یه روی هارم داشتم ...نمی‌دونم چی شد ؛ الان تا میام هارشم...گریم میگیره
2801