2777
2789
عنوان

چرا کسی تاپیک مثبت نمیزنه

75 بازدید | 14 پست

میای نینی سایت بدترین کاری ک فامیل کرد؟

بدترین اتفاق؟

بدترین حرفی ک زده شده بهتون؟

همینکه این حرفارو تبادل میکنید تو ناخوداگاه اثر میزاره 

الان ما فهمیدیم بدترین اتفاق فلانی چی بوده جز اینکه هم خودمون هم اون شخص ناراحت شده چه فایده دیگه ای داره؟

منم خوندمش یه اتفاق وحشتناک دیشب برا بچم افتاد

خاکتوسرم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
ای بابا 🤦🏻‍♀️نخونید اصلا فایده ای توش نیست جز ناراحتی ادم

💔

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

راست میگی 

...

با لایک و ریپ هیچ مشکلی ندارم تا جایی ک میتونی بلایک و بریپ. کاربر نه جدید نه قدیم. جزو تعلیق شده ها نیستم خیلی مثبتم.حامی حیوانات.نام کاربریم «مستوک» اسم مستعار یک شخص خاص ک دیگه نیست. با من دعوا نکنید بچه خوبی هستم.سایت خنده داری تاسیس کردید تشکر. کاربری هم دست هزار و سیصد نفر هست تو هم خواستی بیا بهت قرض بدم. الکی گفتم جدی نگیر کاربریم مال خودمه به هیچکی نمیدمش.حالا گزینه بستن رو بزن تموم شد  
میگم که نیا واقعا خودمم نمیام آدم های سطح پایین زیادی اینجا هستن عزیزم منم بخوام بیام میشم در نهایت ...

اهان فک کردم دعوام کردی😂

واقعااا تو هر تاپیکی میری خیانت همه نردا خائنن به هیچکس اعتماد نکنید 

مرد ستیز 

جبهه های الکی و..

اهان فک کردم دعوام کردی😂واقعااا تو هر تاپیکی میری خیانت همه نردا خائنن به هیچکس اعتماد نکنید مرد ست ...

نه عزیزم چه دعوایی 

اصلا نرو همچین تاپیکایی برای چشم های زیبات ارزش قائل شو

2801