2777
2789

بچها من واقعا مامانم و خاله هامو ک پیبینم خیلی دغدغه های کوچیکی دارن و واقعا حسودیم میشع بهشون 

همه مدرک دانشگاهی دارن بچهاشونم بزرگن  

واقعا هیچ کاری ندارن برای انجام دادن فقط غذا درشت کردن 

خیلی زندگی ایده الیه به نظرم  

صبحا ک میخوابن یک غذا درست میکنن  

باقی روزم ک  میرن خیابون گشت و گذار  

ولی من کنکور دارم کلی درس دارم  واقعا با نگاه کردن به زندگی خاله ها و مامانم حسودیم میشه

نوبت تو ام میرسه 

«روانشناس » سوالی داشتید درخواست بدید یا تگم کنید... هر سوالی پاسخ داده نمی‌شود ! ...  تنها افرادی که رنج نمی کشند و ناراحت نمی شوند مرده ها هستند بنابراین ما هنوز زنده ایم!☘️

آخیی اونا کاراشونو کردن و زحماتشونو کشیدن دیده 

وقت آسایششونه، شمام تو سن اونا همین میشی

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

معمولا مادر ها از دغدغه خودشون که رها بشن دغدغه شون میشه آینده بچه هاشون و حتی مهمتر خودشون 

نمیدونم من متاسفانه اینطورم

اما در هرحال مادر و خاله هات روزهای تو‌رو‌گذروندن حتی سخت تر ... تو هم روزهای اونها رو تجربه میکنی و اون موقع فکر کن ببین کدومش بهتره

راستش من شخصا دلم میخواست جای تو‌بودم تا الان 

دغدغه های الانم بیشتره گرچه شاید بچه هام متوجه نشن

قبولی کنکور به نسبت سابق راحت تره

نوبت تو ام میرسه

فک کن  مصلا یکی ک تازه بچه دار شده کلی دغدغه ی بچه داره ولی  مامانم اینا بچهاشون هنه بالای ۱۸ سالن رسما  دیگه  مسئولیتی براشون نداریم 

یکی ک تازه ازدواج کرده دنبال اینکه رابطش با خانواده شوهر اینجوری باشه اونجور باشه چجور باشه 

ولی خب اینا دیگه  چند سال گذشته و فهمیدن چطور باشه 

بعد دغدغه من کنکوری اینه ک دانشگاه قبول شم 

اینا قبول شدن مدرکشونم گرفتن 

سرکاراشونم رفتن  

میگم ک واقعا بی دغدغه ان