2777
2789
عنوان

میخواهم برم دادخواست طلاق بدم دعا کنید همه چیز ب خوبی و خوش تمام بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2969 بازدید | 158 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

تو می‌دونستی شوهرت بدرد نمیخوره و همه بهت گفتم. بچه نیار بازم با این وجود بچه آوردی 

چرا واقعا؟

الان گناه او طفل معصوم چیه باید زیر دست نامادری بزرگ شه؟

اگه بچتو با خودت نمی‌بری بیخود کردی به دنیا آوردیش وقتی می‌دونستی پدرش یه حیونه و ممکنه باهاش نسازی 

تا عمر داری موأخذه او بچه خواهی بود اگه در هر شرایطی تنه‌اش بذاری 

بااااااااااااش حالا که بچه آوردی یا بسوزی وبسازی یا ببریش 

2802
گولم زد گفت من بچه میخوام آدم خوبی میشم قول میدم ب مدت یک سال هم اصلا ی آدمی شده بود همه کیف میکردند ...

اعتیادش و خیانت چی اون خوب شد یا دوباره برگشت 

خداجون حواست هست . ده ساله دارم در خونت رو میزنم اما دریغ از یه جواب. اینقدر التماست رو کردم اگه التماس بنده رو کرده بودم یه نگاه میکرد. مگه تو ارحم الراحمین نیستی.

به نظر من شنبه صبح برو محضری که عقد کردین،برگه مهریه تو بگیر و ببر اداره ثبت اسناد و مهریه تو بزار اجرا.فعلا قضیه رو به دادگاه نکش چون مهریه از اداره ثبت خیلی راحت تر از دادگاه وصول میشه اگه طرف چیزی داشته باشه مسدود میکنن.

اینقدر شوهرتو اذیت کن که اون بره دادخواست طلاق بده(این خیلی مهمه)   

هر بار کتکت زد و کبود شد برو شکایت و پزشکی قانونی .

بهش اجازه نده دست بهت بزنه تا صبرش تموم بشه.

از در قدرت وارد شو نه از در ضعف و گریه.

بچه ها اگه ازخونه بزنیم بیرون بعد مهریه بزاریم اجرا میشه.؟

شدن که میشه ولی پروسه مهریه گرفتن و طلاق چندین سال طول میکشه، تا اون موقع آواره میشی، هر وقت مهریه و طلاق رو داد میری سر زندگی جدیدت