2777
2789

چرا طبیعی نیاوردی🥹؟؟؟

ی سکوت معنی دار بهتر از حرفای بی معنیه😌                                                                                                    منو تو تاپیکای سرگرمی آشپزی و گوشی همراه و اینترنت حتما تگ کنید😍😍  <<<< درخواست دوستی🔪🔪😱🔪

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من ۴۰روز خونریزی داشتم یهو قطع شد

من مه الوده تر از گردنه حیرانم ...بغض باران شده ی چشم تر گیلانم🌱 کاربری هفتم از سال ۹۷ با افرادی که فاقد شعورن وارد بحث نمیشم😌 عاشق اشپزی تو تاپیکای اشپزی تگم کنید 
2802
عزیزم زایمان ترس نداره ک ..من اززایمانم راضی بودم

واقعا؟؟؟من چرا اینقد میترسم بخدا میخام اقدام کنم زود یاد زایمان میفتم پشیمون میشم ۴ساله هم ازدواج کردم ای خدا😭شما سز بودین درسته؟

جان جدت لایکم نکن بدممم میاد😬😤عوضش هرچقدمیخای ریپلای کن.ریپ دووووس🙂🥰😍🫢
واقعا؟؟؟من چرا اینقد میترسم بخدا میخام اقدام کنم زود یاد زایمان میفتم پشیمون میشم ۴ساله هم ازدواج کر ...

اره سزارین بودم گلم ..اصلا نترس..استرس برات خوب نیس سعی کن ازاول اقدامت انرژی منفی نداشته باشی 

نمیتونستم طبیعی

آخیییی😭

ی سکوت معنی دار بهتر از حرفای بی معنیه😌                                                                                                    منو تو تاپیکای سرگرمی آشپزی و گوشی همراه و اینترنت حتما تگ کنید😍😍  <<<< درخواست دوستی🔪🔪😱🔪