2777
2789
عنوان

ببینید تصمیمم راجب این شوهر نامرد خیانتکار خوبه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 50 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

خب ازت شکایت میکنه و بچه رو میگیرهبعد این تویی که اذیت میشی

جرأت نداره شکایت کنه بدشم خب بکنه من ک نمیخام زیاد نگهش دارم فقط ی ماه شایدم کمتر

تورو خدا لایک نکن😐😐😐
جرأت نداره شکایت کنه بدشم خب بکنه من ک نمیخام زیاد نگهش دارم فقط ی ماه شایدم کمتر

چی بگم

هرجور صلاح میدونی.

انشاالله بتونی بهترین تصمیم رو بگیری و خدا بهت کمک کنه عزیزم

واسه منم دعا کن🌹

راستی نگفتی چرا نتونستی مهریه بگیری؟

2802
من مهریم رو گذاشتم اجرا هنوز وقت دادگاه نیومدهواسه شما چرا مهریه اجرا گذاشتن فایده نداشت؟

من عقد بودم این رفت مسافرت من تو استوریه دوستش دیدم ک تو کویرن با چندتا دختر ده روز ب عروسیم بود من شب ساعت ۱۲این استوری رو دبدم صبحش رفتم مهرمو گذاشتم اجرا بهشم نگفتم فقط گفتم عروسیو کنسل کن من دیگه نمیخامت بد اومد کلی التماس و قسم ک اینا با من نبودن منم خب مطمئن نبودم دخترا بااین بودن یا نه پدرمادرش اومدن التماس و اینا منم ب بعضیا کارت داده بودم قبول کردم و برگشتم بهش بد از یک و ماه ونیم تازه جلو حسابش بسته شد وقتی ک دیگه ما عروسیمونم گرفته بودیم آشتی کردیم فقط ی تومن از جیبم رفت بدشم کلی دوندگی کردم ک جلو حسابشو باز کنن 

تورو خدا لایک نکن😐😐😐
چی بگمهرجور صلاح میدونی.انشاالله بتونی بهترین تصمیم رو بگیری و خدا بهت کمک کنه عزیزمواسه منم دعا کن� ...

عزیزم مرسی انشاالله خدا برای تو هم همه چیزو ب بهترین شکل بسازه الان حرف شوهرت چیه؟؟؟پشیمون هست؟؟؟میخاد برگرده؟؟؟

تورو خدا لایک نکن😐😐😐
عزیزم مرسی انشاالله خدا برای تو هم همه چیزو ب بهترین شکل بسازه الان حرف شوهرت چیه؟؟؟پشیمون هست؟؟؟میخ ...

نه نمیاد و برگردم پشیمون نیس

منم تصمیمم رو گرفتم و میخام طلاق بگیرم

بچم هم پیش با باشه

خلاصه بدترین روزای عمرم رو دارم میگذرونم

اصلا حس ندارم

داغونم

نمیدونم چرا تقاص هم نمیدن هی روز به روز خوشحال ترن و همش مسافرتن😔

نه نمیاد و برگردم پشیمون نیسمنم تصمیمم رو گرفتم و میخام طلاق بگیرمبچم هم پیش با باشهخلاصه بدترین روز ...

عزیزم بمیرم برا دلت چرا بچه رو نمیگیری؟؟؟از مهریه ترسی نداره؟؟؟هنوزم دوسش داری؟؟؟

تورو خدا لایک نکن😐😐😐
من عقد بودم این رفت مسافرت من تو استوریه دوستش دیدم ک تو کویرن با چندتا دختر ده روز ب عروسیم بود من ...

الان مهریت رو دوباره بزار اجرا

که اگه اموالی داره سریع توقیف کنن

با فقط عشقت رو ازش گرفتن که درست نمیشه

الان مهریت رو دوباره بزار اجراکه اگه اموالی داره سریع توقیف کننبا فقط عشقت رو ازش گرفتن که درست نمیش ...

وقتی قصدم طلاق نیس چرا این کارو کنم؟؟؟تازه ی ذره ترسش ریخته از مهریه چیزی میخره دیگه میزنه ب اسم خودش برا مادرش نمیزنه ن مهریه و این داستانا فقط برای وقتیه ک واقعأ میخایی بری

تورو خدا لایک نکن😐😐😐

[QUOTE=354889617]عزیزم بمیرم برا دلت چرا بچه رو نمیگیری؟؟؟از مهریه ترسی 

خدا نکنه فدات

نمیدونم دوست داشتنه یا نه

ولی ناراحتم از اینکه شوهر کسی دیگه شده😭😭

شرایط نگهداری بچم رو ندارم از لحاظ مالی و بقیه مسئولیت هاش

آبجی حالم خیلی بده

کاش خدا امشب یه نگاهی به دل من و تو بکنه

یه راه نجاتی برامون بزاره😭

وقتی قصدم طلاق نیس چرا این کارو کنم؟؟؟تازه ی ذره ترسش ریخته از مهریه چیزی میخره دیگه میزنه ب اسم خود ...

پس حداقل یه تعهد هم ازش بگیر یه چیزی به نامت بزنه

سادگی نکن

مال خیلی مهمه واسه زن

امکان داره هرچقدر هم که تنبیهش کنی بازم چند سال دیگه این خیانتش رو تکرار کنه

از نظر مالی یه چیزی ازش بگیر بعد به زندگیت باهاش ادامه بده

[QUOTE=354889617]عزیزم بمیرم برا دلت چرا بچه رو نمیگیری؟؟؟از مهریه ترسی خدا نکنه فداتنمیدونم دوست دا ...

آره واقعأ میفهمم چقدر سختته منم صبح تا شب نمیدونم کجاس حتمأ پیش اون زنیکه است دیگه غصه نخور برو برای خودت با چند نفر دوست شو یا حداقل حرف بزن تو مجازی

تورو خدا لایک نکن😐😐😐
2801