2777
2789
عنوان

به نظرتون خدا عادله

| مشاهده متن کامل بحث + 1968 بازدید | 186 پست
ببین عزیزم تو قران خدا به پولدارها گفته پولی که دست شماست مال شما نیست.خمس زکات به کنار یه سهمی هم م ...

خدا چرا به یه قشر بده بعد بهش بگه برو کمک کن به دیگران؟صد سال سیاه نمی‌خوام اینطوری بهم بده خدا به خدد آدم بده بی منت نه اینکه واسطه بزاره بده به آدم اونم چندر غاز ....درضمن این دنیا فقط باید تلاش کنی تا به جایی برسی و صد البته محیط اجتماعی که توش به دنیا آمدی تت‌ پیشرفتت خیلی تاثیر داره 

شاید استعدادشو بشناسه ولی توانایی مالی یا حتی جسمی برای رفتن به اون راه رو نداشته باشه

من خیلی خیلی با نظراتت موافقم

روز بروز ادمای قلدر، قلدرتر میشن و ضعیفا ضعیفتر

🟣🔵🟢🟠🔴هرکی لایک کنه خره🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴   جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

درباره‌ ی حروم خوری پولدارا و بچه هاشون منم نظری ندارمولی خانواده ی فقیر , پدر و مادر مقصرن ک با خود ...

اون که اره اشتباهه وقتی وضع مالیت خوب نیست نباید بچه بیاری تو این دنیا ولی خب خیلی ها اولش پولدار بودن و بعدا ورشکست شدن ...

2802
خدا چرا به یه قشر بده بعد بهش بگه برو کمک کن به دیگران؟صد سال سیاه نمی‌خوام اینطوری بهم بده خدا به خ ...

خوب خدا هم گفته از تو حرکت از من برکت تو همین محیط ها خیلیها تونستن پولدار بشن درضمن اون پول سهم فقیره و منتی نیست

مثلا من مامان بابامو خودم انتخاب کردم که با یه آدمی که آرامش داره فرق دارم ؟

شما متوجه منظور من نشدین

ببخشید زیاد حوصله ندارم توضیح بدم

کوتاه بخوام بگم فرض کن مامان بابای سمی داری با تصمیم هایی که میگیری میتونی زندگیتو عوض کنی

شاید از اول شرایط اینطوری نبوده باشهاصلا اگه اینطور هم باشه چرا خدا بهشون بچه داده ؟ باید اونا بجای ...

عادل بودن خدا برای اون دنیا و روز قیامته 

برا این دنیا خودش تو قرآن گفته انسان را در سختی آفریدیم 

کسی از فاسد حمایت نمی کند جز فاسد ! کسی از آدم هرزه حمایت نمی کند جز هرزه ها ... ( داستان روباه دم بریده رو پیشنهاد میکنم سرچ کنید بخونید ) 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸بانویی باش که روز قیامت وقتی پیامبر ﷺ تو را دید بفرماید :  ایشان  بانویی هست که سنتم را زنده کرد     زمانی که بانوان امتم دچار فساد( بی حجابی ، دوست پسر ، بددهنی ، بداخلاقی  و ... ) شده بودند
شما متوجه منظور من نشدینببخشید زیاد حوصله ندارم توضیح بدمکوتاه بخوام بگم فرض کن مامان بابای سمی داری ...

فکر کن ایقد سمی باشه که هیچ راه و هیچ تصمیمی نتونی بگیر 

قبول کن واقعا یه چیزایی دست ما نیست 

خدا چرا به یه قشر بده بعد بهش بگه برو کمک کن به دیگران؟صد سال سیاه نمی‌خوام اینطوری بهم بده خدا به خ ...

خب خدا بدون تلاش چجوری باید پول بهمون بده؟

بگه عزیزم شماره شبا بده یه مقدار برات بزنم دستت خالیه؟😂

عادل بودن خدا برای اون دنیا و روز قیامته برا این دنیا خودش تو قرآن گفته انسان را در سختی آفریدیم

ولی همه انسان ها در این دنیا در سختی نیستن اگه همه در سختی بودن حرف شما قبول ولی نیستن واقعا بعضیا دارن عشق دنیا رو میکنن

چرا یکی در خانواده ای مرفه به دنیا میاد یکی در خانواده ایی فقر مگه اون بچه خودش انتخاب کرده؟

خوب خدا هم گفته از تو حرکت از من برکت تو همین محیط ها خیلیها تونستن پولدار بشن درضمن اون پول سهم فقی ...

کسی که تو خانواده پولدار به دنیا اومده چه حرکتی کرده که این همه برکت دیده

2801