2777
2789
عنوان

راجب خدا یه چیزیو فهمیدم

484 بازدید | 24 پست

من همیشه فکر میکردم خدا بخاطر گناهامونه که بهمون مشکلاتی میده اما امروز فهمیدم خدا خیلی مهربونتر از این حرفاست 

عذاب و مشکل بخاطر گناه نیست وگرنه کی پاک تر از امام حسین(ع) و اهل بیتشون که درود تهیت بر روح پاکشون باشه 

اینهمه عذاب و سختی کشیدن یعنی اونا هم گناهکار بودن!؟ 

قطعا نه 

پس سختی کشیدن بخاطر گناه یا استغفرالله دشمنی خدا با ما نیست  فقط خدا داره نگاهمون میکنه ببینه بنده چقدر صبوری میکنه به خاطر خدا 

چون  قرآن میگه ولربک فاصبر 

این آیه اشکمو درمیاره 😭

خدا داره میگه  بنده‌ی من بخاطر من صبر کن 

خاک تو سرم چقدر بی‌تابی کردم چقدر از رحمت خدا ناامید شدم درحالی که مهربونتر از مادرمه 

چقد میگفتم از مادرم دور نمیشم حالم بد میشه من دریا رو ول کردم چسبیدم به قطره 

خدا همراه منه چی کم دارم؟ 

یه چیزایی هست توی دین که آدم همینجوری بلده

اما فهمیدنش خیلی حرفه...

خیلی عالیه که اینو درک کردی و فهمیدی با قلبت

یه نعمتیه ❤️

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجا خیلی حرفا رو نمیشه زد. اگه از فاز من خوشت اومد بیا تلگرام کانالم، نوشته هام زیاده elaheye_mashgh 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من فک میکنم خدا اگه ب کسی عذابی بده میدونه ک از پسش برمیاد

عذابی نمیده ک طرفش نتونه تحمل کنه

هرکی امضامو دید بهم یادآوری کنه که تو قرار شد از صفر شروع کنی و گذشته و ادماشو فراموش کنی
یه چیزایی هست توی دین که آدم همینجوری بلدهاما فهمیدنش خیلی حرفه...خیلی عالیه که اینو درک کردی و فهمی ...

خیلی درد کشیدم تا فهمیدمش 

کلی گریه کردم زار زدم روح بابامو صدا زدم گفتم بیا منو ببر پیش خودت امام حسین امام علی حضرت فاطمه امام رضا همه رو صدا زدم از بس حالم بد بود ولی بلاخره این حال بدی یه درک و فهم برام به دنبال داشت 

دقیقا منم قبلا اینطوری فکر میکردم تا اینکه دیدم یکیش بخاطر رشد خودمون یکیشم بخاطر پاک شدن خیلی گناها ...

الهی شکر 

دونستنش یه حرفه 

درک کردنش صدتا حرف

بهم میگفتن باور نداشتم تا اینکه امروز بعد از هزاران بار آرزوی مرگ کردن به درکش رسیدم 

نور از میان شکاف وارد میشه 

منم درد کشیدم تا به این درک رسیدم

خیلی درد کشیدم تا فهمیدمش کلی گریه کردم زار زدم روح بابامو صدا زدم گفتم بیا منو ببر پیش خودت امام حس ...

منم یه مدت طولانی ای بود حالم بد بود خیلی بد

نمیدونستم دردم چیه درمونم چیه... ته دلم میگفتم درد من اینه از خدا خیلی دور شدم برای همین حالم بده

اما هیچ جوره نمیتونستم نزدیک بشم

تا اینکه یه اتفاق شوکه کننده افتاد مچاله شدم توی خودم

انقدر درد داشت که انگار بین گریه هام خزیدم تو بغل خدا 

حس کردم باز نزدیک شدم 💔

میگن گاهی انسان مشکلات زیادی رو تو زندگی میگذرونه، تا یه جایی یه یا الله از ته قلبش بگه و همین برای کل زندگیش کافیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجا خیلی حرفا رو نمیشه زد. اگه از فاز من خوشت اومد بیا تلگرام کانالم، نوشته هام زیاده elaheye_mashgh 
من فک میکنم خدا اگه ب کسی عذابی بده میدونه ک از پسش برمیادعذابی نمیده ک طرفش نتونه تحمل کنه

امروز زار میز م میگفتم خدایا تو میدونستی من صبر و تحمل ندارم چرا این دردو بهم دادی الان دارم میخندم 

به این نتیجه رسیدم که نه واقعا توانش رو داشتم فقط خودم خودمو باور نداشتم و به قول شما خدا به اندازه توان آدم تکلیف میده 

باشه حالا خودمون و با این چرت و پرتها آروم کنیم ببینیم چی میشه

چرت و پرت نیست واقعا قلب انسان محتاج نوره

گاهی وقتها این سنگلاخ ها و زباله ها اطراف قلب رو میگیرن نمیذارن نور داخل قلب بشه

و کندن و حفر کردن سنگ درد داره 💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801